2737
2739

آنقدررر خابم میاددد بچم دوماهشه نمیخاب ک بخابم بعد کارامو کنممم . خونه شلختهههههههه حالم خرابه برای خونه زندگیم  ناهار نخوردم هنوزز .. شام چی بذاریم حالا؟؟ واقعا بچه به دنیا بیاددیگ یا بایدد فقط ب بچه رسید خونه زندگی فراموش شه یا بچه رو بیخیال شی ب کار خونه برسی ‌ . من کوچیک تر ک بود بیشتر میخابید میتونستم کارامو کنم الان روز ب روز توی روز خابش کمتر میشهههه . 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

خداقوت قشنگم 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش کبیر 😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خداقوت قشنگم 

مرسی فداتشممم 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
خسته نباشی واقعا سخته همه کارارو باهم پیش بردن

اره واقعا بچه نمیخابه خونه زندگیم بهم ریخته شام ندارم تا بچه ام نخابه نمیتونم کاری کنم آقا هم قصد خاب ندارن

اول صبح که بیدار میشه اول نهار بزار حالا یه کم صدا ام بده اشکال نداره تایم استراحت شما ام استراحت کن که انرژی داشته باشی دوباره بیدار شد خونه رو مرتب کن تا شب کارهاتون انجام بده 

خداقوت من الان دقیقا شرایط شما رو دارم

عزیزم خسته نباشییی ایشالا ب همه کارت میرسی . ولی من فک نکنم چون آقا قصدخواب نددارن

2738

زیاد منتظر خوابش نباش چون تا خودش نخواد نمیتونی بخوابونیش فقط اعصابت خورد میشه.  وقتی بیداره یه سری کاراتو بکن . کارایی که نشسته میتونی انجام بدی مثل تا کردن لباسها. خرد کردن گوشت و سبزی و اینا . کارای پر سر و صدا مثل جارو رو بزار وقتی شوهرت اومد بچه رو بگیره انجام بدی . ناهار شام یکیشون رو حاضری بخور . من که والا غذای دو وعده ای هم درست میکردم . سختم بود هر وعده.  

اول صبح که بیدار میشه اول نهار بزار حالا یه کم صدا ام بده اشکال نداره تایم استراحت شما ام استراحت کن ...

شب تا صبح بد میخابه همش باید توی ننو تکونش بدمممم یا توی بغلم باش چون ر فلاکس داره دم صبح خابش میبره منم مثل جنازه خابم میبره الان چرت میزنم نشسته 

فقط به بچه برس کم کم روال زندگی دوباره دستت میاد و همه چیز مرتب میشه

اوایل طبیعی هست

شاد باش و از دیدن کوچولوت لذت ببر

پسر من ۵سالشه گاهی حسرت میخورم که کم باهاش بازی کردم کم نگاهش کردم

زیاد منتظر خوابش نباش چون تا خودش نخواد نمیتونی بخوابونیش فقط اعصابت خورد میشه.  وقتی بیداره یه ...

همسرم شب ب شب میاد . اونم خستههه من خسته زندگیمون تکراری شده‌ه . پسرمم رفلاکس داره تاصبح نمیخابههه وقتیم میخاب خدم توی چرت هشتم 

فقط به بچه برس کم کم روال زندگی دوباره دستت میاد و همه چیز مرتب میشه اوایل طبیعی هست شاد باش و از ...

عزیزم زنده باشهههه .  انشاالله