2733
2734
خودت به خاطر این چیزا ناراحت نکن متاسفانه مردم ما عادت کردن از یه ور بوم بیفتن بچه شما باید هم ترک ...

درسته اونا دوستدارن مث خودشون بچه تربیت کنم البته ک خیلی بی فرهنگن در حدی ک برادرشوهرنجردم توخونشون هرکی باشه مهمون یا ما بیاد میشینه جلوت میوه پوست میگیره حتی ی تعارف نمیزنه شماهم بیاین بخورین یا اصلا سلام بده سر اینک بهم بی ارزشی میکرد سلام نمیداددعواراه انداختم الان سلام میده بهم فرض کن میومد دم خونمون باشوهرم صحبت میکرد میرفتم دم در بگم مثلا تشریف بیارخونه میرفتم پیششون اصلا خودشو ب اون راه میزد نایدی میمرفت حالا از منم چاهارسال کوچیکتره کلا ادبواحترام هیچی نمیفهمن ن خوب میفهمن ولی برا خودشون فرض کن اون اومده بود جلودرومن اگ نمیرفتم پیشوازش مادرشوهرم در سطح کل جهان ابرومومیبرد ک این بی ادبه واقعاموندم من انگار اصلا ادم ندیدن انگار اصلا تو اجتماع نبودن انتظار دارن حالا دخترمنم اونطوری بشه دخترم8ماهشه و صحبت میکنه مثلا بابا و مامانو بح بخ و به به و دایی میگ از من مخفی بهش نوشابه میدن البته جلو فامیل ک اره مامثلا اینودوستداریم بگذریم ک واقعا اعصاب نمیزارن برای ادم بمونه

https://telegram.me/BiChatBot?start=sc-1630085-YbwW7Nq
درسته اونا دوستدارن مث خودشون بچه تربیت کنم البته ک خیلی بی فرهنگن در حدی ک برادرشوهرنجردم توخونشون ...

خوب عزیزم تو هم مثل خودشون رفتارون،اون میره پیش بقیه ابروت میبره،توهم توضیح بده،بگو اون سلام نمیده،منم کاری به کارش ندارم

سفی کن تا حد امکان دیر به دیر خونشون بری،وقتی هم میری چارچوبی مواظب دخترت باش،اصلا سمت آشپزی اینا نرو

فقط بچت واست مهم باشه

نگران هم نباس،خود به خود با دیدن تی وی فارسی هم یاد میگیره

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید