2733
2734
عنوان

زبان انگلیسی

97 بازدید | 6 پست

سلام نمی‌دونم از کجا شروع کنم محل کلاس برم که قیمتاش مناسب باشه و بتونم نتیجه ببینم خیلی دوست دارم بتونم انگلیسی صحبت کنم و بفهمم دیگه خسته شدم از اینکه تو مدرسه و دانشگاه هی استرس بکشم که نفر بعدی که ازش سوال میشه من نباشم 

لطفاً یه کلاس زبان آنلاین با کیفیت بالا و مبلغ مناسب اگه میدونید راهنمایی کنید 🙏🙏🙏😭😭😭

اگه فشرده هم جمع کنن خیلی خوب میشه بخدا دیگه خستم

سلام آموزش زبان به روش نصرت در سه ماه برو استریو با مبلغ بشدت ناچیز بریز روی مموری بعد بذار با هدفون روزی نیم ساعت الی چهل دقیه، ببین بی نظیره ها، حتی ازت سوالم می‌پرسه، مثل بچه ای که زبان و از پدر مادرش و اطراف یاد میگیره، برای نوشتاری هم بعد از اتمام هر درس همون درس و تو گوگل بزن، مثلا بزن آموزش زبان نصرت درس اول ب صورت ویدیو هم یکبار ببین،😍عالیه دعام کن🙏🏻

خدایا شکرت♥️

اول باید بفهمی «مدل یادگیری» خودت چجوریه

بعد دنبال یه دوره بگردی که متناسب با خودت باشه.

مثلا بعضیا با کلاس حضوری راحتترن تا کلاس مجازی.‌بعضیا کلاسهای خصوصی رو ترجیح میدن و حتی بعضیا روش خودخوان روش مناسب‌تری هست واسشون. ببین تو چجوری هست الگوی یادگیریت.

بعدش ببین روزی چند ساعت میتونی وقت بذاری و ...

خلاصه اول شرایط خودت رو بسنج و بعد دنبال یه دوره یا کلاس متناسب با شرایط خودت بگرد

موفق باشی دختر پرتلاش🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اول باید بفهمی «مدل یادگیری» خودت چجوریه بعد دنبال یه دوره بگردی که متناسب با خودت باشه. مثلا بعضی ...

من خودم اگه یه کسی باشه که بتونه خوب درس بده توری که تو ذهنم بمونه اوکیم نمی‌دونم چیکار کنم فقط