2733
2739

دیگه حسی بهش ندارم مسخره نکنید چون خوشگل بود ازش خوشم نیومد 

کراشمه پسره آرایشگره اصلاح سر انجام میده 

بعد۱۰سالم ازم بزرگتره ۳۲ سال تقریبا۳۳ چهرش خوبه ولی فک کنم کسی بهش پا نمی‌ده چون رفتارش یجوریه انگار یکمی ک.صخوله ببخشید نمی‌دونم شایدم دختر زیاد باشه بعد مشکل اینجاست استوریاش یکمی منحرفه مثلا سوسیس درست میکرد می‌گفت سوسیس ها میکنیم توش بعد میخاست بگه روغن گفت آبش میریزیم روش که پف کنه بعد گفت ببخشید روغن خندید یا مثلا ساندویج میخورد می‌گفت همش گوشتهههه تو اینستا همو فالو داریم که گاهی دایرکت میده خودم۲۲سالمه معلم غیر انتفاعیم الان جدیدا داره خودشو چص می‌کنه دایرکت نمی‌ده  منم بیخیالش شدم مسخره خان رو

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
معلم غیر انتفاعی با این ادبیات؟

اومدبم یکم راحت باشیم

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن

عزیزم این که ۱۰ سال ازت بزرگ تر باشه مشکلی نیست ،اما واقعا کسی که اینجور چیزا توی فضای مجازیش میزاره و بدون شرم و حیا این چیز ها رو میگه به نظرم انسان درستی نیست ،حالا میشه گفت پسر های جوان که تازه به سن بلوغ رسیدن جو گیر میشن ولی فردی که ۳۳ سالش باشه الان دیگه باید به فکر تربیت باشه نه بی ادبی 

فقط خاک 🙏فرار خواهشا

😂🤦🏻

کاری به پسره ندارم چطوری و چرا برخورد کرده اینکه شما معلمی باسواد هستی طرز بیان حرف ک خ.. رو میزنی.. ...

همه آدما تو جمع زنونه یا یه جاهایی یه حرفی میزنن به شوخی دیگه مگه قراره طرف معلم باشه یه شوخی متلکی نگه اینجام که به سایته اکثرن خانم و گفتم هم که آقایون پست نزارن

عزیزم این که ۱۰ سال ازت بزرگ تر باشه مشکلی نیست ،اما واقعا کسی که اینجور چیزا توی فضای مجازیش میزاره ...

اهان یعنی آدم خطرناک و منحرفیه؟رفتارشم بچگونست

همه آدما تو جمع زنونه یا یه جاهایی یه حرفی میزنن به شوخی دیگه مگه قراره طرف معلم باشه یه شوخی متلکی ...

😂لابد اقایونم گوش میدن.. به هرحال کمتر بگو رو زبونت عادت میشه یهو یجا میگی خوب نیست. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥