2733
2734
عنوان

آبله مرغان لطفا کمکممم کنید

174 بازدید | 16 پست

چیکار کنم زودتر خوب بشم خیلییی میخاره 

چه کارایی باید انجام بدم؟لطفا راهنماییم کنید

بعد میگن دود عنبر نسا خیلی خوبه کجا دودش کنم؟ چجوری تو اسپند دود کن میشه؟

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلی اونور تایپ کردم تعطیل کردی    

وای ببخشید دوباره بگو لطفا دیدم کسی نیس دوباره زدمم

قشنگترین نصیحت زندگی رو عمم بهم کرد:                                که گفت یه جور زندگی کن که من فـوش نخورم😐😂
2731
منم الان دارم😐چقد تو بهار زیاده

شما چند روزه گرفتین شما چه کارایی میکنید؟

شما چند روزه گرفتین شما چه کارایی میکنید؟

الان یک هفته اس

پماد کالامین دکتر گفت بزنم دونه هامم تقریبا خشک شدن ولی اونایی که حتی یکبارم دست زدم بزرگ شدن و اصلا نمیرن

به هیچ وجه دست نزن

2740
هر ۶ ساعت قرص اسیکلوویر بخور  در صورت خارش زیاد قرص سیتریزین بخور  اصلا نخارون و نکن ...

ممنون عزیزم دورش چند روزه اصولا؟

حمام رفتی خودتو با شامپو بچه بشور بدنت را بعد آبکشی کن  مخلوط آب و جوش شیرین درست کن از گردن ب ...

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی❤ فقط شما عنبر نسارو نمیدونید چجوری دود کنم خیلی شنیدم برای آبله

اگه گلوت هم دونه داره برای جلوگیری از خشکی و سوزشش شربت خاکشیر بخور چون رو زودتر درومدن دونه ها هم ت ...

مرسی ❤

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی❤ فقط شما عنبر نسارو نمیدونید چجوری دود کنم خیلی شنیدم برای آبله

چند تا بذار رو پیک نیکی چیزی آتیش که گرفت خودش دود میکنه مثل چی بعد برو زیر دودش وایسا

الحمدلله رب العالمین ...