2737
2739
عنوان

راهکار برای زیبا شدن فرزند

8068 بازدید | 150 پست

سلام به همه مامانا و باباهای مهربون  

برای خانومم که توی ماه سوم بارداری چه برنامه ی غذایی در نظر بگیرم تا فرزند مون زیبا بشه؟

ممنون از همه تون   

هر کودکی که به دنیا می آید این خبر را با خود می آورد :  خداوند هنوز به انسان امید دارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اما درکل اگه دو طرف ظاهر مناسبی داشته باشن بچه زیبا میشه 

مگر اینکه بدشانسی بیارید وبه زشت ترین فرد فامیل شبیه بشه😆

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

قیافه فقط به ژنتیک مربوط

ولی سیب خوردن بین عموم مرسوم و میگن باعث زیبایی میشه

من یک فمینیسم هستم و به برابری حقوقی سیاسی اجتماعی انسان ها معتقدم هیچ انسانی نباید به خاطر جنسیتش وظیفه ای بهش دیکته بشه و نتونه به علایقش برسه
2740

پدر مهربون اگ خانمت اینجا عضو بشه تاپیک میزنه شوهرم میره تو سایت های زنونه.اییی چندشم شد جم کن بابا چقد خاله زنکی اهههه

چطور زکریای رازی 900سال پیش الکل رو کشف کرد ولی اسلام 1400سال پیش الکل روحروم کرده؟؟

روی مواد غذایی ت سوره یوسف بخون ـ انار بخور واسه سرخ و سفیدیش ـ به بخور واسه خوشگل شدنش ـ البته طی تمام دوران بارداری

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.

انشالله که خودتون هم مثل اسمتون مهربون باشید 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2706