2733
2739
عنوان

پزشکان و روانشناس های عزیز 🌹

84 بازدید | 9 پست

لطفا لطفا اگر مشکل مراجع یا بیمار در تخصص یا حرفه تون نبود ارجاع بدید 

چون واقعا کسی که متخصص چیزی هست، یا توی موردی حرفه ای هست تخصصی اون بحث رو گذرونده یا توی اون مباحث حرفه ای تر عمل می کنه 

مثلا عمومی برای درمان بالینی به متخصص 

و متخصص برای پیشگیری به عمومی ارجاع بده 

مثل مادربزرگم مشکل جسمی براش پیش اومده بود پزشک عمومی تشخیص گذاشته بود اما ارجاع نداده بود و داروهایی داده بود که باعث بدتر شدن مشکل مادربزرگم شده بود 

یا برای بحث روانشناسی هم یک بار به همکاران گفته بودم درمان روان و شخصیت کار روانشناس بالینی هست شروع کرده بودند پشت سر من غیبت کردن که هیهااااات خانم علینقی خودشیفته ست و نمی خواد همکاران گرایش عمومیش پیشرفت کنند 

یا حتی از نظر بنده برای هر شغل دیگه هم این طور هست اگر موضوعی در تخصص مون نبود ارجاع بدیم به همکار اون متخصص 

یا متخصص، شخص مستعد بیماری خاص رو ارجاع بده عمومی که برای پیشگیریش اقداماتی انجام بشه 

خلاصه ختم کلام این که برای مشکلی که در تخصص یا حرفه ما نیست ارجاع بدیم و خودمون هم به متخصص‌ش یا حرفه خاصش مراجعه کنیم 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹

و در رابطه با بحث روانشناسی اگر حساب کنیم می بینیم روانشناس هم مثل پزشک عمومی شش هفت سال درس می خونه بنابراین برای روانشناس هم اون شش هفت سال باید عمومی باشند و هیچ گرایشی نباشه بعد برای تخصص گرایش بگیرند و بعد اصلا از نظر بنده اشتباه هست که دکترای تخصصی روانشناسی، گرایش روانشناسی عمومی داره، اگر دکترای تخصصی هست که نباید عمومی باشه 🤔 که بعد این همکاران دکترا اعتراض نکنند که چرا تو همچین حرفی زدی در صورتی که حرف انسانی بوده 

و حتی من نوعی هم توی ارشد نباید بالینی باشم... 

الان باید عمومی باشم 

(و در رابطه با بحث ارجاع توی روانشناسی همون طور که ما بالینی ها تو پیشگیری ضعیف هستیم و مراجع رو برای پیشگیری ارجاع میدیم به شما یا خودمون به شما مراجعه می کنیم که مثلا چه کار کنم دچار اختلال پنیک نشم 

شما عمومی ها هم مثل ما تخصصی کار نکردید و...) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

هرکی تخصصش در یه رویکرده که متاسفانه برای پول بیشتر و معروفیت دست به هرکاری میزنن و این وسط مردم و مراجعینو بی اعتماد میکنن به این قشر 

یه افسانه‌ست که میگه کویر یه جنگل بوده که به بارون گفته دوستت دارم...
حتما خانم علینقی

اگر بدونبد برای مادربزرگم چه استرسی کشیدیم و می کشیم 

اون هم به خاطر اهمال کاری یک پزشک 💔

هرکی تخصصش در یه رویکرده که متاسفانه برای پول بیشتر و معروفیت دست به هرکاری میزنن و این وسط مردم و م ...

دقیقاا متاسفانه همین طور هست 

2740