2733
2734

اخترانند از ورای اختران.     کاحتراق و نحس نبود اندر ان 

سایران در اسمانهای دگر.        غیر این هفت اسمان معتبر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

می‌خواهد بگوید: پیامبران و واصلان به حق، از این اختران و ستارگانی که دچار زوال می‌شوند و گاهی چون زحل نحسی دارند، برتر هستند. این پیامبران ، سایران (سیر کنندگان) در آسمانهایی غیر از این هفت آسمان مشهور مادی هستند. این پیامبران و واصلان به حق در محل تابش نور حق پایدار و ثابت هستند و از آنجا که همگی حق‌اند و خارج از جهان اتصال و انفصال مادی، صحبت از پیوستگی و جدایی که امری مادی است در میان آنان مطرح نیست.با تشکر از گوگل و دکمه های CTRL , V, C

بانو کیسیا در دوران سقوط امپراطوری ساسانی، در دژی که تمام ساکنان آن زنان و کودکان بودند، در حالیکه تمام سپاهیان او زن بودند، در مقابل اعراب مقاومت کرد و سرانجام در راه ایران کشته شد ...💜
تفسیر میخوای یا معنی؟ تفسیرش وجود دنیاها و حساب و کتاب هایی ماورای آنچه دیدی هست

معنی و هم چنین هر دو 

چیکا کنم معنای این شعرا رو بدونم واقعا میخوام قشنگ هر شعری خوندم بلد باشم و بتونم برا دیگران تفسیر کنم 🤔

معنیش اینه

ستاره هایی بالاتر از این ستاره هایی که ما میبینیم وجود دارند که نحس بودن و از بین رفتن ( آتش گرفتن و انفجار) در آن ها وجود ندارد

و آنها در آسمان های دیگری هستند غیر از این هفت آسمان که دیدیم و شنیدیم

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    
می‌خواهد بگوید: پیامبران و واصلان به حق، از این اختران و ستارگانی که دچار زوال می‌شوند و گاهی چون زح ...

چجوری زدی ؟؟

منم میخوام بدونم معنیشو بدونم قشنگ دلم بس تنگه بخاطر این مشکل

2740
چجوری زدی ؟؟ منم میخوام بدونم معنیشو بدونم قشنگ دلم بس تنگه بخاطر این مشکل

این شعر رو سرچ کردم بعد رفتم توی سایت گنجور

اونجا تفسیر شعر رو زده

بانو کیسیا در دوران سقوط امپراطوری ساسانی، در دژی که تمام ساکنان آن زنان و کودکان بودند، در حالیکه تمام سپاهیان او زن بودند، در مقابل اعراب مقاومت کرد و سرانجام در راه ایران کشته شد ...💜
معنیش اینه ستاره هایی بالاتر از این ستاره هایی که ما میبینیم وجود دارند که نحس بودن و از بین رفتن ( ...

چیکا کنم معنای این شعرا رو بدونم واقعا میخوام قشنگ هر شعری خوندم بلد باشم و بتونم برا دیگران تفسیر کنم 🤔

توی گنجور شعرای شعرای کلاسیک همه هست. معاصرا نیستن فقط کلاسیک ها. و برای نود درصد شعرا هم تفسیر و معنی می تونی پیدا کنی

یک حکایتی هست از مولانا راجب پادشاه یهود، کامل حکایت رو بخون بسیار زیباست

رشتم ادبیاته خدا کنه قسمت همه رو پارو میکنم 

ولی من مشکل اینجوری معمی کردن و تفسیر دارم 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️