2733
2734
مرسی عزیز دل لطف کردی جواب دادی من حتی درست نمیشناسمش یک نفر روش دعا گرفت این بلاهارو سرم میاره &nbs ...

ساکنون ایران می‌شناسیش.این که داره اذیت میکنه مطمئن باش خودش نابود میشه

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐
دوست بابام میخواد منو واسه پسرش خاستگاری کنه ؟ کی ؟

حس میکنم پسر زیاد جالب نیست و صبر کن جواب مثبت نده

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو

ککی ازدواج میکنم 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2731

کانال کنکوری  کلید شاه

معتبره یا کلاهبرداری

جز اسی کسی پست منو ریپ نزنه .نظر شخصیمه.چرا باید درمورد نظر شخصیم به شما جواب بدم
امروز یا فردا ولی به احتمال زیاد عصر

کنکور اردبیهشت رو خوب میدم؟ انسانی قبول میشم یا زبان؟

ف‍‌ق‍‌د اون‍‌ج‍‌ای‍‌ی ک‍‌ه اش‍‌ک ت‍‌و چ‍‌ش‍‌ات ج‍‌م‍‌ع م‍‌ی‍‌ش‍‌ه ب‍‌ع‍‌د س‍‌رت‍‌و م‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌ری ب‍‌ال‍‌ا ک‍‌ه ن‍‌ری‍‌زه:')🥲💔️
2740
اصلا خودشم نمیدونه چرا انقدر بامن دشمنه ولی من حتی میدونم کی روش دعا زده بهشم گفتم چرا اینکاررو بامن ...

کلا لجباز و خیلی ستمگر حس میکنم بدترین آدمی هست که یکی میتونه باهاش برخورد داشته باشه آب زیر کاه و سیاست خیلی داره

حست درمورد من و ایندم چیخ

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه