2733
2739

به زودی خبر خوب میشنوی الان اتفاقی افتاده برات دل نگرانی ولی به زودی یک خبر خوب تو راهه

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به زودی خبر خوب میشنوی الان اتفاقی افتاده برات دل نگرانی ولی به زودی یک خبر خوب تو راهه

منم بگو دعات میکنم ممنونم 

کنکور امسال چی قبول میشم 

ازدواجم با کیع

کاربر دلاراااامم هستم..کاربریم تعلیق شد.. روز محشر به خدا خواهم گفت ان که از من تو گرفتی همه ی جانم بود... لعنت ب ۱۰ مهر لعنت ب ماشینی ک مادرمو ازم گرفت...گر قیامت قصه باشد من کجا جویم تو را؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟                                           😭😭 لعنت به ۸ تیر که داداش ارمانمو ازم گرفت😭  😭😭 دلتنگتونم... خدایاااا منم ببر دیگه😭😭😭😭 سخت است دیدار برود به قیامت😭🖤          
برا منم بگووومیتونی بگی چند سال دیگه ازدواج میکنم، غریبه یا فامیل و چطور فردیه

با فامیل حس میکنم یکی دوست داری ولی قصدش ازدواج نیست .ولی یک تو فامیل دوستت داره و آدم مهربون و خوبیه یکی دوسال دیگه

آره خوشگلم.پس چی؟😐😍😍😌همه میگن.شما هم بگو😛لایکم نکن.جنس مخالف بیاد پا شکسته باید بره حواستا جمع کن.متاهلم🤨😐
با فامیل حس میکنم یکی دوست داری ولی قصدش ازدواج نیست .ولی یک تو فامیل دوستت داره و آدم مهربون و خوبی ...

کی همو میبینیم؟

نیل هستم🥹⭐️🌙 یه عدد دختر شمالی🪷🌿🌈بهترین؛ زیباترین تاریخ زندگیم𝟏𝟒𝟎𝟏/𝟗/𝟏𝟗 اگه عاشق بَوِمَه دلبر جانی داشتِمِه 𝐀𝐥𝐢🥹❤️‍ دختری هستم به شدت احساسی🥹🦚 تو شرایط سخت همدم افراد با ارزش زندگیم هستم🫧☺️تحت هیچ شرایطی قهر نمیکنم؛کینه ای نیستم🫠🥝مشاور یا روانشناس نیستم؛ اما میتونم به عنوان یه خواهر مجازی باهات دردل کنم و تا اونجایی که میتونم بهت کمک کنم🥹💛⭐️ لطفا توی تاپیک های،مذهبی تگم کنید🫠🌷هرچه بود گذشت، ما جوانه زدیم سبز شدیم🫠💚لطفا یه سر به تاپیکام بزنید؛امیدوارم براتون مفید و کاربردی باشه🥹💙🧿دریا بَووشی تیسِه ماهی بومِه🥹⭐️حامی حیوانات و طبیعت🫧🐞
2740
منم بگو دعات میکنم ممنونم  کنکور امسال چی قبول میشم  ازدواجم با کیع

آره قبول میشی رشته که دوست داری ازدواج با غریبه میکنی حس ام میگه تو دانشگاه آشنا میشی

کی دوباره حامله میشم بچم میمونه

علت سقطم چی بود

مادرشوهرم رفتارش درست میشه ودیگه بین بچه وعروساش فرق نمیزاره

میشه باخانواده شوهرم قطع رابطه کنیم

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
با فامیل حس میکنم یکی دوست داری ولی قصدش ازدواج نیست .ولی یک تو فامیل دوستت داره و آدم مهربون و خوبی ...

عه منم میتونی بگی؟:)  با دوست پسرم قهر کردیم میتونی بفهمی کی میاد آشتی کنیم؟ بنظرت باهم ازدواج داریم؟:) 

- خانہ‌ام ابریست، اما در خیال روزهای روشنم!💛'