2737
2739
عنوان

به جوجه گنجیشک غذا چی بدم +عکسش💚

| مشاهده متن کامل بحث + 396 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نون لواش بزار خشک شه خوردش کن بریز تو اب یا اینکه خیار رنده کن و غذای مخصوص پرنده ها بگیر براش بلغورم خوبه

من به اردک کوچولی ۱۰ روزم از اینا میدادم نمیدونم به گنجشکم بسازه یا نه

2731

من یه جوجه گنجشک خیلی ریز رو بزرگ کردم آرد نخودچی گرفتم خیس می‌کردم با سرنگ بهش می‌دادم

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
آخه دوست داشته فکر میکرده مادرشی😍

آره پدرم دراومد میومدم بیرون همچین با سرعت پرواز می‌کرد سمتم با جیغ فرار میکردم

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2738
اصلا به پرنده ها نون ندید میرن میدن به جوجه هاشون خفه میشن نون خشک رو نریزید لب پنجره 

ارزن بخر 

سرچ کن یاد بگیر پوستشو بکن  پودرش رو تو اب حل کن با سرنگ بدون سوزن بهش بده 

حتما روش با سرنگ دادن رو از اینترنت یاد بگیر

وای ننه

گندم بزار خیس بخوره له که بهش بده

با سرنگ بدی راحت تره

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹