2733
2739
عنوان

میشه راهنمایی کنین🥺دلم گرفته

146 بازدید | 32 پست

سلام ممنونم ک اومدین 🥺

من ۲۰ سالم هست ۵ سال توی رابطه با کسی بودم  واقعا عاشقش بودم بخاطرش از همه چیزم گذشتم چون رویایی فکر میکردم ک عشق اول منه ولی بعداینهنه سال فهمیدم متاهل بوده و از من فقط سو استفاده عاطفی و ج..سی کرده ولی خودشو توجیه میکنه همش هزار بار ازش اومدم جدا شم چقدر منو زجر داده با حرفاش نابود شدم آیندم وارزوهامو کنکور وهمه چیزم به باد رفت چقدر قرص های افسردگی خوردم ولی این وابستگی لعنتی نمیزاره چندبار اومدم خودکشی کنم ناموفق بودم منیک ۲۰ سالمه تازه از لحاظ روحی پیر شدم وگرنه از لحاظ زیبایی چیزی کم ندارم..

حالا فقط اینا نیست من توی ۱۵ سالگی از روی بدبختی به این آدم پناه بردم چون برای  خانوادم مهم نبودم ن تنها از لحاظ عاطفی از لحاظ مالی هم منو هیچوقت تامین نمیکردن ،من هیچوقت دست نگر کسی نبودم حتی توی این چندسال ک بااین آقا بودم یبار ازش پول یا چیزی نخواستم اونم هیچوقت هیچی واسم نخرید همه اینا باعث میشه من خودمو یه عاشق بدبخت وابسته بدونم ک هیچکسو ندارم 😭

میشه حرفای نزنین ک دلم بیشتر بشکنه باور کنین دیگ‌جونی ندارم ک شما ازم بگیرین😭

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوست نداره مگه

دوست داشتنش چ بدردم میخوره واقعا من دارم عذاب میکشم اونم سو استفاده🥲

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣

عزیزم چرا کات نمیکنی باهاش؟ وابستگی کسی که دوستت نداره به چه دردی میخوره؟ فکر می‌کنی سخته بعد که از زندگیت می‌ره بیرون تازه میفهمی با چه آدم بیخودی تو رابطه بودی و خودتو زجر دادی.تو لیاقتت بالاتر از این حرف است که بزاری کسی باهات این رفتارها و بکنه اعتماد به نفس داشته باش واسه خودت ارزش و احترام قائل باش اینو چند سال دیگه میفهمی.بیا بیرون از این رابطه سمی.

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

خودتو ناراحت نکن دیگه جوابشو نده  بلاکش کن از هرجا که میتونی درسته وسوسه میشی دوباره جوابشو بدی ولی به بدی هایی که درحقت کرده فک کن با اینکار هردفعه بیشتر از دفعه قبل ازش متنفر میشی ۵سال آخه دختر 

مطمئنم از این فرد جدا بشی آینده بهتری پیش رو داری ا

اینکه ازش پول نخاستی نشون میده میتونی درایتده استقلال مالی خوبی داشته باشی

از باتلاق بیا بیرون سنی نداری تحویلش نگیر 

گول خوردی چندسال، بیشتر از این خودت گول نزن اون تورو فقط برای رابطه ج میخاسته تامین شده منتظره بری

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» 💟💟حاجات خود را ذکر کنی💛💛دعایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند💛💛 وقتی خوندی برای سلامتی و فرج امام زمان (عج) ی گل صلوات بفرست☺🌱🌱

عزیزم تا اینجا  اشتباه کردی درست . ولی از این به بعد از همه جا بلاکش کن .. و یا درس بخون یا کاری پیدا کن یا حرفه ای یاد بگیر .. باور کن شش ماه دیگه فراموشش میکنی . مطمن باش ادم های خیلی بهتری میاد تو زندگیت قول بهت میدم خدارو شکر کنی ازین اقا جدا شدی و در دیگه از زندگی به روت باز شد 

با سلام  آقا هستم  خانم ها از طریق گوش عاشق میشن مردها از طریق چشم  شما عاشق اون حرفها زیبا و دل فریب شدی و خانواده فراموش کردی بانو اصلا خودتو اذیت نکن چون تجربه این چیزها تورا پخته کرده سعی کن از نوع بسازی حتما به ی مشاوره خوب برید چون این فکر ها و خاطرات نمیزاره زندگی کنی برات بهترین ها آرزومندم 

همینکه الان متوجه شدی خیلی خوبه اصلا دیر نیست تازه ۲۰ سالته شروع کن درس بخون و مستقل شو اتفاقا این ت ...

واقعا از حرفات حس خوبی گرفتم..نسبت به همسالام واقعا خیلی بیشتر درد روحی کشیدم ومیفهمم🥲