2737
2734

سلام اول اینکه این اکانت دوست بنده هستش و کاربری من ترکیده😂💔 ازشون امانت گرفتم 

من بین دوراهی سختیم لطفا خانم هایی که تجربه زندگی مشترک دارن بیان😪

من یه مدته با یه پسری توی دوران آشنایی هستیم و قراره هر موقع که من آمادگی داشتم بیان خواستگاری ایشون یک سری ویژگی های خیلی خوب و یکسری ویژگی های خیلی بد دارن🤦‍♀ این وسط منم عاشقشم نمیدونم باید چه راهی رو انتخاب کنم🥺

اگه نمیتونی مودب باشی روی من ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربری ات رو هوا میره
همه ی آدما هم ویژگی خوب دارن هم بد،باید ببینی کدومش میچربه به اون یکی

همه چیش خوبه تقریبا فقط قدش بلند نیست و توهین می‌کنه عصبی بشه🥺 حتی به خانواده هم

اگه نمیتونی مودب باشی روی من ریپلای نکن من به ادبیات چاله میدونی عادت ندارم ناظمتونم نیستم بگم خانومم مودب باش نی نی یارو تگ میکنم کاربری ات رو هوا میره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه چیش خوبه تقریبا فقط قدش بلند نیست و توهین می‌کنه عصبی بشه🥺 حتی به خانواده هم

قد که بستگی به خودتون داره چقدر به ظاهر طرف اهمیت میدین،ولی توهین کردن از نسر من قابل تحمل نیست

هر کجا باشم غمت هست....
2731
قد که بستگی به خودتون داره چقدر به ظاهر طرف اهمیت میدین،ولی توهین کردن از نسر من قابل تحمل نیست

اره منم همینطور بعد از اون طرف عاشقشم انگار کر و کور شدم از یه طرفم میترسم آدم خوبی گیرم نیاد اونم تو این دوره نمیدونم چیکار کنم 💔

اره منم همینطور بعد از اون طرف عاشقشم انگار کر و کور شدم از یه طرفم میترسم آدم خوبی گیرم نیاد اونم ت ...

میفهمم چی میگی،اما فکر کن بعدها جلو بچه حرفای رکیک بزنه شوهرتون واقعا کنار اومدن سخته

هر کجا باشم غمت هست....