2733
2739
عنوان

یه ماه از سال جدیدم گذشت

95 بازدید | 8 پست

میخوام امروز بشینم همه رفتارهای بدمو بنویسم و رفتارهای خوبو جایگزین کنم میخوام خودمو و زندگیمو کاملا تحت کنترل قرار بدم و یه شخصیت جدید و موفق برای خودم بسازم ،،،بنظرتون چطوری انگیزمو بالا ببرم

میخام اول از خونم شروع کنم وسایل اضافی رو دور بریزم و نظم کلی تو خونه ایجاد کنم

بعد از وسایل شخصی خودم و لباس هام

بعدش یه دفتر بیارم همه شکست ها و دلیلشون و تو اخر دفتر یادداشت کنم

و اول دفتر هدف های ریزو درشتمو بنویسم

و بعدش از فردا 1 اردیبهشت برنامه روزانه برای خودم بنویسم

مثلا تو صفحه یک اردیبهشت بنویسم 

(امروز چه کارهایی جهت رسیدن به اهدافم انجام دادم؟

امروز چه کاری انجام دادم منو از هدفم دور کرد و دلیلش چه بود؟

کار فردام چی باشه؟

ایا در کل امروز از خودت راضی بودی؟بله یا خیر)

بنظرم خیلی اینکارا به درد نمیخوره. آدم همش درگیر حواشی میشه به جای نکته اصلی. مث کسی که میخواد درس بخونه ولی میگه بزار برای اینکه بهتر درس بخونم اتاقو مرتب کنم میزو مرتب کنم ماژیک خایلایت خوب بخرم دفتر خوشگل... ولی به درس خوندن ک میرسه کار خاصی نمیکنه

بنظرم خیلی اینکارا به درد نمیخوره. آدم همش درگیر حواشی میشه به جای نکته اصلی. مث کسی که میخواد درس ب ...

اره واقعا درست میگین چندین باره به این شکل تصمیم میگیرم ولی به قول شما به اصل موضوع میرسم درجا میزنم ،،شما راهکاری دارین؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره واقعا درست میگین چندین باره به این شکل تصمیم میگیرم ولی به قول شما به اصل موضوع میرسم درجا میزنم ...

بنظرم واقعا باید رفت توی دل کار. از همون کار شروع کرد. 

برنامه ریزی باید کرد ولی غیر منطقی نه. تو همین سایت دیدم بعضیا برنامه سال جدید چنان اهدافی گذاشته بودن که خب معلومه هر چقدم خوب برنامه ریزی کنی به همشون نمیرسی. 

2728
بنظرم واقعا باید رفت توی دل کار. از همون کار شروع کرد.  برنامه ریزی باید کرد ولی غیر منطقی نه. ...

وای چقدر خوب راهنمایی میکنین ،همیشه عصابم خورده چرا نمیتونم به برنامه ریزیم عمل کنم درسته واقعا من حواشی زیاد تو برنامم میذارم و هدف و اخر سر در نظر میگیرم اینبار به قول شما از خود هدف ها شروع میکنم

وای چقدر خوب راهنمایی میکنین ،همیشه عصابم خورده چرا نمیتونم به برنامه ریزیم عمل کنم درسته واقعا من ح ...

یه برنامه ریزی منطقی بکن، حتی اگه بعضی روزا بهش عمل نکردی سخت نگیر به خودت. آدمیزاد همینه نمیتونه هر روز خوب عمل کنه. بعضی روزا حالت خوب نیست شاید افسرده باشی یا صرفا بی انرژی. 

یه برنامه ریزی منطقی بکن، حتی اگه بعضی روزا بهش عمل نکردی سخت نگیر به خودت. آدمیزاد همینه نمیتونه هر ...

مرسی عزیزم کمک زیادی بهم کردی از این جهت که دلیل شکست برنامه ریزی های گذشتمو بهم گفتی واقعا ازت ممنونم چون واقعا همش زجر میکشیدم که چرا من نمیتونم تصمیمو عملی کنم ،،،،حالا فهمیدم منظورتون چیه برنامه ریزی منطقی نه مثل برنامه های من رویایی 

2740