2733
2734
عنوان

شما چقدر غذای بیرونی میخورین

| مشاهده متن کامل بحث + 3788 بازدید | 160 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
برا بچه هم نخرین خوب نیس که

آره میدونم. اما خیلی دوس داره . نمیشه نخرید

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزار تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست 
ای وای چه عالی که دیدم کامنتتونو! چند تا سوال داشتم. اگه براتون مقدوره ممنون میشم لطف کنید جواب بدی ...

سلام عزیزم ❤

تجهیزات فقط یه قلم نوری میشه که از 2 تومن قیمتا شروع میشه خودم برند XP pen star g دارم خیلی دووم داره 2 تومن باید باشه

سرمایه اگه پاسپورت و کامپیوتر یا لپ تاپ رو داشته باشی 5 میلیون برای حساب پی پال باز کردن اگه هم مقدور نیست میتونی از صرافی کمک بگیری، در کل زیاد نیست

درامدش عااالیه مخصوصا با این قیمت دلار، ولی اینم باید بدونی که چون کار ازاده یسری موقع ها خیلی زیاد در میاری یسری موقع ها ممکنه هیچی درنیاری

مثلا من خودم وقتی خیلی کار میکنم 1000 دلار درمیارم در ماه ولی اگه بخوام برای به تازه وارد بگم ماهی 300 یا بیشتر

بله همه ی طرح ها ذهنیه و اگه از روی طرح بقیه باشه ممنوعه مگر اینکه به عنوان رفرنس داشته باشیش و یچیزایی رو عوض کنی. 

برای من 7 سال طول کشید فول بشم اونم چون هزینه کلاس رو نداشتم و کسی نبود برام توضیح بده، ولی اگه شما هم علاقه داشته باشین هم زیاد تمرین کنین زیر یک سال دستتون راه میوفته

2706