2733
2734
عنوان

شما چقدر غذای بیرونی میخورین

| مشاهده متن کامل بحث + 3788 بازدید | 160 پست

یه ماه گذشته خیلی خوردیم خیلی.یعنی هرشب از بیرون بود درحدی بود که متنفر شده بودم از غذای بیرون اما اصلا هم حس اشپزی نبود یه ماه کامل به خودم استراحت دادم

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
شاغلی

معلمم 

ولی فعلا تازه بچه دارشدم نمیرم مرخصیم

خانوم معلم سال اولی..همسر یه اقای وکیل خوش اخلاق اما عجیب صبور و حرص درار...مامان یه پسربچه چش سیاه  8-اسفند-1402روزی ک نفسم گرفتم بغلم عاشقتم پسرم   اصفانیم و عاشق اصفهان 

هیچی. 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.
یه ماه گذشته خیلی خوردیم خیلی.یعنی هرشب از بیرون بود درحدی بود که متنفر شده بودم از غذای بیرون اما ا ...

هرشب؟؟؟!!!چجوری اخه؟قیمتشون خیلی بالاست.ما شاید سالی دو سه بار،😒😒😒

خیلی کم پیش میاد 

هیچی اونقدر ارزش نداره که از ارامشت و خوابت یا زندگیت بزنی،چون یه مدت که بگذره میفهمی الکی فکرتودرگیرش کرده بودی و اخرش میفهمی این واست یه تجربه بود که قوی تر از قبل بشی،پس هیچی رو سخت نگیر‌.

قبلا شاید هفته ای دوسه بار بعد که هدفم پس انداز شد الان ماهی دوبار 

مثلا ازسال جدید فروردین و اصلا بیرونی نخوردیم جلوی خودمو گرفتم تاهزینه نکنیم پولشو جمع کنم

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
2706