2733
2739
عنوان

جاریم اینجوری باهام رفتار میکنه

122 بازدید | 10 پست

ببینید مثلا عید غدیر و اینا ب بقیه بلند میگه فلانی عیدت مبارک ب من نمیگه. بعد مثلا من گفتم فلان چیزخریدی مبارکت جواب نداد یا از جمعمون خارج میشه بامن خدافظی نمیکنه. و.....  اینم بگم تا بحال بحثی دعوایی نکردیم. حتی تو کوچه چن بار منو دیده روشو برگردونده حتی مامانمم کنارم بود تجب کرد. مثلا میخاد چیو ثابت کنه حتی عید امسال با همه روبوسی کرد جز من چیکارکنم بنظرتون ک حرصم خالی بشه. اینم بگم اصن حرفی نزدم ک ازم ناراحت بشه چون اصلا خیلی وقته حرف خاصی نزدیم قهرم نیستیم. تاپیک تکراری میزارم برای اینکه نظرای همه رو بدونم

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میخاد ثابت کنه یک زن حسود و چیزی در شما هست که بشدت آزارش میده و نمیتونه حفظ ظاهر کنه 😁 شما برا تنبیه دیگران خودتو تغییر نده  بزار به لطف خدا خودش کم کم از حسادت میترکه 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 

بزار بره گم شه توهم مثل خودش باش آدم حسابش نکن.جاری منم همینه اینا پراز عقده و حسادتن منم دیگه خیلی وقته آدم حسابش نمیکنم مثل خودش کم محلی میکنم بهش تحفه ها فکر کردن کی هستن

2740

بزار از حسادت بترکه انگار جاری من گفتی من سه ساله تحمل کردم ولی دیگه امسال سر بچم یه حررفی زد که دیگه هیچوقت تو روش نگاه نمیکنم سه روز خونه مدرسوهرم بودیم چنان کم محلش کردم و طوری رفتار کردم که انگار وجود نداره که داشت میترکید