2733
2734
عنوان

جاریم با همه روبوسی کرد جز من

153 بازدید | 11 پست

عید  وارد جمع شد با همه زنا روبوسی کرد ب من فقط دست داد اونم از عقب دسشو دراز کرد دعوا نکردیم تا بحال.  بنظرتون چرا اینکارو کرده ناراحت شدم شوهرم گفت از حسودیشه میخوام بدونم نظرتون چیه و چطور تلافی کنم و محل نزارم. عزیزان ب امضام توجه کنید چون من دوس دارم تاپیک تکراری بزارم اونایی که نظر ندادن بدن با تچکر

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

باورم نمیشه بازم این تاپیک زدی 

زدن این تاپیک به من ضرری نمیرسونه ها 

ولی به خودت خیلییی 

چرا اینقدر برات مهمه 

تو اتفاق های مهم زندگیت هم این همه نشخوار فکری داری؟!

خوب خوب باید به اطلاع همگی برسونم این کاربری دست دو نفره یکی ک من باشم عزیزدلتون😎 یکی ام خواهرم ک به علت تعلیق شدن های فراوان و نداشتن شماره کاربری با من شریک شده 
2738
من تو خصوصی پیام دادم  توام اگه میتونی نینی یار ۳ رو صدا کن برا من لینک آبی نمیشه

@niniyar_3    

سلام لطفابه استارترتذکربدید اینقدراین تاپیک تکراردرطول روزنزنن

طبیعی نیست کارشون 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
توم محلش نده  صورتت جوش داره؟

اصن

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم