2737
2734
عنوان

این واژه‌ها برای صدا کردن شوهر یا نامزد خوبه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4797 بازدید | 154 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سرورم؟!😐😂 والا من حاضرم کلا اون رابطه یا ازدواجم با شکست مواجه بشه ولی بهش نگم سرورم 

اصلا حس خوبی به مردای این دوره ندارم که بهشون بگی سرورم مخصوصا واسه ما دهه هشتادیا دیگه پسراشون فک کن😂

دخت شیرازی✨  ابرو به من کج نکن کج کلاه خان یارمه💪خوشگلم و خوشگلم دلها گرفتارمه💃💃💃
2740
سرورم؟!😐😂 والا من حاضرم کلا اون رابطه یا ازدواجم با شکست مواجه بشه ولی بهش نگم سرورم 

😂😂😂😂

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

چرا حاضر نیستی بگی؟

خو من چیکار کنم خواستم سیاست به خرج بدم😂

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ اگه دوست داشتی؛ غر نزن سرم باشه؟
2706