2737
2739

تو یه کانال خوندم نوشته آقایون با این کلمات خر ذوق میشن

مثل مرد من؛ آقامون ووو

حس میکنم لوسه یه مقدار

اون بم میگه خانومم من چی بگم؟

تازه از رو همین کانال چن بار بش گفتم سرورم خیلی تحویل گرف😂

میشه یه صلوات مهمونم کنی؟ اگه دوست داشتی؛ غر نزن سرم باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرورم؟!😐😂

والا من حاضرم کلا اون رابطه یا ازدواجم با شکست مواجه بشه ولی بهش نگم سرورم 

دیگران خدا رو انتخاب میکنن که به جهنم نرن؛ما خدا رو انتخاب میکنیم چون از جهنم برگشتیم🤍__که شبِ شَراب، نَیرزَد به بامداد خُمار...✨
2728

فقط عزیزم اغاییی بویی شوشویی کنسل و چندشه🤢

دوستانپاور پوینت درست میکنم با قیمت خیلی خیلی پایین چون دلی هست  آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن و تاپیکایی که بهشون مربوط نیست پست نزارن
2740

من تو نامزدی جلوی خانواده شوهرم بلند میگفتم آقاموووون

الان یادم میفته دلم میخواد بمیرم چقدر خز بودم 😭😭😭😭😭

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

خدایی سرورم؟ واسه خنده گفتی یا احساسی🫤

عامو جونی خسمه اگ تو جوابتون طولش دادم درک کنین خیلی انرژی میخوا ک تایپ کنی خعلیاااا🤦‍♀️دعوا نکنین عیبه ینی توهر تاپیکی رفتم پاک جر بی چتونه عامو چتووونه🤨

😐😐😐😐

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم