2733
2734
عنوان

از منصوره به هلن ضایع نیست

760 بازدید | 21 پست

خیلی ببخشید می دونم که شورشو دراوردم و هی تاپیک می زنم در این باره قبلا گفتم که یکی از دخترای فامیلمون 15 سالشه اسمش منصوره هست می خواد عوض کنه قرار شد اسم مذهبی بزاره چون در این صورت فقط عوض می کنن

ولی در بدو تولدش دوتا بزرگ فامیل دعوا شده بودن که هلن بزارن یا منصوره خخخخ 

خوب الانم می خواد عوض کنه گفت اگه بشه بزارم هلن به احترام ایشون. خوب نظرتون درباره این اسم چیه؟ با عرف ما میساز؟

بعد یه چیز دیگه که این اسم زیادم دور از مذهب نیست اسم یکی از بانوان بزرگ دوره خودشون بودن که در جریان اصحاب کهف به اینا کمک می کردن خلاصه یه شخصیتی مثل آسیه)

به نظرم اینکه بخوای اسمت رو به خاطر یکی دیگه عوض کنی ضایع تره

خداجونم خودت مواظب زندگیم و عزیزانم باش.خدایا شکرت بابت سلامتی شکرت بابت داشتن دختر و پسرم وهمسر عزیزم.(.پسرم کوچولوتر بود به نیم وجبی میگفت نیم جببی😊)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اون قراره اسم بذاره 

دیگه ضایع بودن یا نبودن هلن هم باید به خودش مربوط باشه 

شاید از نظر من خیلی خز باشه ولی از نظر اون زیبا باشه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

هر اسمو دوس داره بزاره.. من خودم زیاد اسم هلن رو دوس ندارم.. الین از اون بهتره.. ولی هلن هم اسمی هست که هم بچه های ۱۵ سال الان دارن و هم بچه های زیر ۱۵ سال...مهم خودشه.. ولی عوص کردنشو کاملا موافقم

خخخخ من اسم واقعیم بهار نیست ولی منصورم نیستم بابا من دانشجو ام این 15 سالشه

با هم خیلی خوبیم من گزارش میدم بش 

ولی نمی دونم چرا به نظر خودم منصوره زیاد بد نیس

حالا از این بگذریم بیخی