2733
2734
عنوان

اولین سالگرد ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 167 بازدید | 32 پست
من اولین سالگرد ازدواجو جشن گرفتم خودمون باغ داشتیم دیزلین کردیم فقط جوونا بودیم…عالی بود

دقیقا همچین چیزی منظورم بود.چند نفر بودین؟

در چه حد تدارک دیدین؟

منم با شوهرت موافقم. ماهم سالگرد ازدواجمون رو کیک درست میکنیم هدیه میگیریم باهم می قصیم و شام دو نفره درست میکنیم. مثلا پیتزا. پیراشکی. یا میریم رستوران اونجا کیک هم می‌بریم جشن میگیریم. آنقدر کیف میده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مبارکتون باشه. فقط دو تا خانواده باشن. عوضش آتیش بازی داشته باشید و کلا یک جوری باشه خیلی خوش بگذره یا کلا دوستات یا کسانی که میدونی خودشون هم فکرشون شبیه خودتونه دعوت کنید.

ممکنه کسی را دعوت کنید که حسرت بخوره و این خیلی بده.

منم خیلی دوست داشتم ولی خانواده همسرم از این دست آدمهای هستن که نمیپسندن و لوس بازی میدونن ما هم ترجیح دادیم بریم سفر خیلی هم خوش گذشت.

2731
من با همسرت موافقم یه چند سال بگذره جشن بزرگ بگیری بهتره الان هنوز زیاد از عروسیت نگذشته برای همه ...

مشکل اینه تایم عروسیم یه وقتیه نه فقط امسال میتونیم جشن داشته باشیم. از سال آینده تا ۸ سال کلا تو محرم و صفره

دقیقا همچین چیزی منظورم بود.چند نفر بودین؟ در چه حد تدارک دیدین؟

ما حدود چهل پنجاه نفر بودیم

شام کبابی بود…جوجه و کوبیده و چیزای دیگه

سالاد ماکارونی و سالاد فصل

یه میز بزرگ هم چیده بودم کلی تنقلات و چیزای خوشمزه

میوه و کیک

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
چه عالی.ببخشید سوالام زیاد شد🙏🏻 جشن عقد و عروسیتون هم مفصل بود؟

بله عزیزم

هم جشن نامزدی داشتم هم جشن عروسی خوب داشتم

امسال شهریور هم دهمین سالگرد عقدمونو جشن میگیریم 

Afsaneh_67 هستم…..هرکسی با من مشکل داره،مشکل گشا ابوالفضل😂
بله عزیزم هم جشن نامزدی داشتم هم جشن عروسی خوب داشتم امسال شهریور هم دهمین سالگرد عقدمونو جشن میگی ...

خب پس کار من خیلیم غیرعادی نیست🌺

مرسی از پاسخگوییتون🙏🏻

2706