2733
2739
عنوان

قهر طولانی پدر مادر

239 بازدید | 18 پست

دوستان من ۲۵ سالمه 

پدر مادرم قهر های طولانی میکنن 

و خیلی عنق و گرفته میشن و جو خونه خیلیییی سرد میشه 

مثلا یه ماه ساکتن و قهر 

شما بودین تو این شرایط چیکار میکردین بهتون فشار نیاد 

از دیشب سردرد دارم

سی ساله باهم کنار نیومدن که حداقل قهر نکنن!!! شما دیگه چکارشون میخوای بکنی؟

سرخودتو گرم کن اصلا توجه نکن 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سی ساله باهم کنار نیومدن که حداقل قهر نکنن!!! شما دیگه چکارشون میخوای بکنی؟ سرخودتو گرم کن اصلا توج ...

بخدا تا مرز طلاق هم میرن و برمیگردن خستهههه شدم هزارتا درد گرفتم 

تو شرایط خیلی بی ثبات دارم زندگی میکنم 

ولشون کن بابا اهمیت نده من که بچگیمو نوجوونی و قسمتی از جوونیم حروم شد واسه اختلافای پدر و مادرم 

دیگه خسته شدم ازشون برام مهم نیست بچه که نیستن ما بخایم اشتیشون بدیم توام سرتو گرم کن محلشون نده 

2740
ولشون کن بابا اهمیت نده من که بچگیمو نوجوونی و قسمتی از جوونیم حروم شد واسه اختلافای پدر و مادرم&nbs ...

اره میدونم منم حروم شد عمرم 

میترسم حتی از اتاق برم بیرون از قیافه های اخم کرده و داغون مخصوصا بابام بدم‌میاد 

از بعد ۵۵سالگی بهتر میشن

دیگه حوصله دعوا ندارن مثل مادرو پدرمن 

جوون بودن خیلی بد بود تایک هفته خونه دقیقا مثل منطقه جنگی بود 

یادمه تو عالم بچگی همش دنبال یه جایی برای قائم شدن و آیه الکرسی خوندن بودم! 

بخدا تا مرز طلاق هم میرن و برمیگردن خستهههه شدم هزارتا درد گرفتم  تو شرایط خیلی بی ثبات دارم ز ...

حق داری خداعاقلشون کنه تواین سن واقعا مسخرست

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......