2733
2734
عنوان

جاریم با همه روبوسی کرد جز من

526 بازدید | 36 پست

عید  وارد جمع شد با همه زنا روبوسی کرد ب من فقط دست داد اونم از عقب دسشو دراز کرد دعوا نکردیم تا بحال.  بنظرتون چرا اینکارو کرده ناراحت شدم شوهرم گفت از حسودیشه میخوام بدونم نظرتون چیه و چطور تلافی کنم و محل نزارم. عزیزان ب امضام توجه کنید چون من دوس دارم تاپیک تکراری بزارم اونایی که نظر ندادن بدن با تچکر

دوستان لطفا هی نگید تاپیکت تکراریه و فلان اینجا سایت عمومیه منم دلم میخواد سوالامو چندین بار بپرسم تا نظر بیشتر مردمو بدونم هرکی ناراحته میتونه نظر نده چون کسیو مجبور نکردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

خوبه شوهرت میگه از حسودیشه

شوهر من باشه میگه حساس نباش 

مریض بوده خواسته مریض نشی

بیخیال منم همیشه با همه دست میدم

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

فاقد اهمیته اینقدر خودتو اذیت نکن

ماری کوری تنهاو اولین زنی است که دوبار جایزه نوبل دریافت کرده!  (نابینا نیستم😂اسمشه)/🌸دوست نینی سایتی من! خوشحال میشم منو توی تاپیکای فان وانرژی مثبت تگ کنی😍/ 
جاریت با شوهرت لاس میزنه

الان چطوری ب این کشف مهم رسیدی

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

کل تاپیکتات راجع ب جاریه بیخیال بابا

عذر میخوام رو چه حساب اینو گفتی توضیح خاصی داد متوجه شدین یا چی؟

عزیزم وقتی شوهرش بجای اینکه از همسرش دفاع کنه و زن داداششو ضایع کنه بهش میگه اهمیت نده کاملا مشخصه داره خیانت میشه ؟ چرا ؟ چون دوس نداره زن داداشش ناراحت بشه و با یه جمله کاملا مسخره میگه حسودی کرد ؟ بنظرت این خانم حسودی کردن داره ؟