2733
2739
عنوان

همسایه مون دیگه داره شورشو درمیاره

249 بازدید | 18 پست

من باردارم 

شاغل هم هستم اما الان استعلاجی دارم دکتر گفته باید استراحت مطلق بشی

یکی همسایه ها دخترش همکلاس دختره

همش می‌گفت بیا خونه من نمی‌رفتم تا پاشد اومد خونه همین مادرمه شاید چند سال کوچکتر دختر بزرگش همسن های خودمه.بیشتر ارتباطمون بخاطر دخترامونه که همکلاسی هستن

می‌دونه من استراحت مطلقم چند بار دخترش رو فرستاد خونه دخترم هم گفت بیا چون معمولا دختر من عادت نداره بره خونه همسایه ها اون نیومد خونه بازی می‌کردن

چند بار گفت حالم خوب نیست گفتم چرا و... گفت مشکل صفرا دارم چند باری می‌ره دکتر یکی دوبار دخترش اومد خونه شش هفت ساعت بود که خونه بود اینم سراغش را نگرفت حتی عصر خوابید شام خورد بعد رفت خونه شون

حالا دوباره زنگ زده من دکتر دارم نمیشه دخترم بیاد پیش دخترتون تا درساشونو کار کنند ؟ منم خونه نبودم گفتم نیستم خونه ولی درک نداره زن باردار نباید تو سرش سروصدا باشه من استعلاجی گرفتم خونه استراحت کنم میاد بچشو میندازه با هزار مسیولیت خونه ما؟چی بگم دیگه نیاد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چه خانواده های بی مسئولیتی پیدا میشن چطور اعتماد میکنن بچه هاشونو بزارن خونه بقیه.

بگو نه عزیزم مسئولیت داره دخترتم یکم مریض احواله همسرم میگه مسئولیت قبول نکن لطفا دیگه نزار بیاد

اصلا رو دروایسی نداشته باش بگو بچها سر و صدا دارند واقعا اذیت میشم. در ضمن دختر ت رو حتی با هم جنس خودش هم زیاد تنها نزار ول کن بابا حرفت رو راحت بزن

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید 

ببخشید تعارف الکی دارید 

چطور اون راحت میگه مشکل صفرا دارم فلان ام

شمام بگو شرمنده من استراحت مطلق بارداری ام و باید استراحت کنم بچه ها اینجانب استرس دارم نمیتونم استراحت کنم همش یزدان برام خطرناکه.

جون بچه تو شکمت مهمه یا تعارف

2738

چطورمیتونن بچهاشون بگذارن جای، اونم دختررررر

من مطلقی پسرم جای نمیگذارم، حتی منزل مادرم

اگرم بگذارم میدونم خونه مادرم کسی نمیره وبچه ونوجوان و...نیست 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
ببخشید تعارف الکی دارید  چطور اون راحت میگه مشکل صفرا دارم فلان ام شمام بگو شرمنده من استراحت ...

دقیقا حالا میخاد بره یا بیاد همش استرس دارم نیافته تو پله چون ما خونه مون تعمیر کامل نیست آسانسور نداریم چاله آسانسور خالیه همش میگم نکنه بیافتم تو چاله اصلا فرصت استراحت ندارم همش استرس میگیرم 

چطورمیتونن بچهاشون بگذارن جای، اونم دختررررر من مطلقی پسرم جای نمیگذارم، حتی منزل مادرم اگرم بگذار ...

شوهرم هم میگه چقدر بی مسیولیته دختر بچه را می‌فرسته اینور اونور حالا هرچی به دختر من میگه نمیره چون عادت نداره

چطورمیتونن بچهاشون بگذارن جای، اونم دختررررر من مطلقی پسرم جای نمیگذارم، حتی منزل مادرم اگرم بگذار ...

حالا میگیم خود اون خانواده بهترین خانواده روی زمین هم اخلاقی هم رفتاری شما که نمیدونید خونه‌شون کی رفت و آمد میکنه با چه تفکری با چه اخلاقیاتی

شوهرم هم میگه چقدر بی مسیولیته دختر بچه را می‌فرسته اینور اونور حالا هرچی به دختر من میگه نمیره چون ...

این عادت میکنه، فردانمیتونه دخترش جمع کنه

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود