2733
2734
عنوان

شوهر شماهم ب زنای دیگ خیره میشه ؟!!

| مشاهده متن کامل بحث + 515 بازدید | 47 پست

همه نگاه میکنند اصلا زیبایی برای نگاه کردنه

ولی خیره شدن نه همسرم متنفرهداز خیره شده کسی خیره نگاهم کنه دعواش مبشه باهاش خودشم به کسی خیره نمیشه

من خودمم خانم زیبا ببینم نگاه میکنم 😁

انسانیت!!!! دین شریفیست که مریدان اندکی دارد👌👌

نه خداروشکر همچین عادتی نداره اصلا وابدا تا حالا یه بارهم همچین حرکتی ازش ندیدم، ولی تا دلت بخواد سر به زیری و کنترل نگاه رو ازش دیدم چون بهش دقت کردم ببینم نگاهی میندازه یا نه😅😅😅

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740
من آرزومه شوهرم به زنای غریبه زل بزنه ولی انقد مادرم مادرم نکنه 🥺داغونم خواهر

بمیرم الهی 

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
من آرزومه شوهرم به زنای غریبه زل بزنه ولی انقد مادرم مادرم نکنه 🥺داغونم خواهر

مادرم مادرمش سرجاشه ... یکبار مامانش تنهایی رفته بود بیرون منو کشت انقدر گفت مامانم تنها رفته وقت نکردم ببرمش همشم خونه مامانشه ...

حدیث روز✨️

💕💕امام صادق (علیه‌السّلام):

خانواده و اموال خود را با قرائت💚 سوره نور 💚حفظ کنید و زنان خود را به وسیله آن مصون و محفوظ نگه دارید،

💎زیرا کسی که دائماً روزی یک‌بار این سوره را قرائت کند، هیچ فردی از اهل منزل او به فحشا کشانده نخواهند شد

کسی هر شب🌠 یا هر روز 🌞به صورت مداومت بخونه هیچ یک از اهل بیتش خاندانش از نوه نتیجه بچه و....به گناه جنسی و انحراف جنسی دچار نمیشه تابمیره💕💕

این یکی از آثار سوره مبارکه ی نورهست☀️

عزیزدلم طبیعی نیست و کار همسرتون چشم چرونیه 

باهاشون صحبت کن عزیزم 

و هر روز سوره ی نور بخون گلم ودر خوندنش مداومت کن عااالیه❤️

❤️لَاحَوْلَ وَ لَاقُوَّةَ إِلّا بِاللّٰهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ❤️
مادرم مادرمش سرجاشه ... یکبار مامانش تنهایی رفته بود بیرون منو کشت انقدر گفت مامانم تنها رفته وقت نک ...

پس دیگه واویلاس ،بخدا من خر اگه میدونستم زندگی باهاش اینطوریه غلط میکردم زنش بشم .کاش یا من بمیرم یا مادرش ،درهر صورت راحت میشم

سال جدید واسه من سال رسیدن به کل آرزوهامه ♥️😘.کاربر خیییییییلی قدیمی سایت ☺️
همیشه برام سواله واقعا تو نگاه کردن چه لذتی هست مثلا که بعضی آقایون اینقدر زل میزنن به خانما؟ما خودم ...

قطعا لذت داره براشون که منع شدن از چشم چرونی. بالاخره جذابیت خانم ها بیشتره . کاش متوجه باشیم و جلب توجه نکنیم 🙂

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2706