2733
2734

برای تنوع خوبه. مخصوصا فست فود.من کافی شاپ رو ترجیح میدم. اگر برم دوره باریستایی و آرت زدن و یسری چیزارو یاد بگیرم دیگه فقط برای تفریح میرم کافی شاپ خودم خونه درس میکنم😃🤣

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما فست فود زیاد میریم بیرون اخه بیرونیا خیلی خوشمزه اس مخصوصا پیترا و پاستا

ولی رستوران برای غذای سنتی کمتر میریم اخه همه چیشو میشه خونه پخت با این حال بازم میریم بیرون برا تنوع

فقط 26 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نظر شما برعکس شوهرمه حاضره لباس پاره بپوشیم رستوران بره  شما کار درست رو می کنید عزیزم غذای بی ...

شوهرخواهرشوهر منم همینه خواهرشوهرم حرص میخوره شوهرش گوش نمیده آنقدر وضعش داغونه ولی رستورانش ترک،نمیشه غذاهای گرون هم میخوره فقط

2740

خب رستوران که میری مثلا بستگی داره چی بخوری 

غذای آسیایی و سوشی ،استیک ،پاستا،فست فودی،دیزی،کباب؟

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم
نظر شما برعکس شوهرمه حاضره لباس پاره بپوشیم رستوران بره  شما کار درست رو می کنید عزیزم غذای بی ...

برا من لباس و شیک بودن از همه چیز مهم تره 

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
برای تنوع خوبه. مخصوصا فست فود.من کافی شاپ رو ترجیح میدم. اگر برم دوره باریستایی و آرت زدن و یسری چی ...

خیلی خوبه برو یادبگیر

من رفتم 

الانم شاید چند ماهی یبار بریم کافه اونم از این سنتیا چون موردعلاقه خودمو شوهره

فقط 34 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس شمسی خانوم
چند نفر و چی سفارش میدید ؟

بستگی به غذاش داره مثلا استیک ۸۰۰ تومن ایناس نفری بعد نوشیدنی کنارشم کمه کم ۲۰۰ هست ،میشه ۱ تومن نفری 

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم

بستگی داره دیگه

ولی از ۴۰۰,۵۰۰تومن میشه تا ۱۵۰۰

🔮اسمم آتاناز🔮                                                              آدم گِل بود و از فوت خدا زنده شد...برای جون بخشیدن به اون گِل روحش بهش داد..،اینو یادت باشه تو فرزند آدمی و روح خدا تووو وجودت حالا بیا دنیا رو قشنگتر کن❤️.             اگر آدما به این فکر کنن و باور کنن حتما دنیامون قشنگتر میشه🤍♥️