2737
2734

البته فست فود و پیتزا اینا دوس ندارم. غذاهای سنتی رو بیشتر میپسندم. هربار خواستم برم چلوگوشت گفتم خودم ک بلدم پس مناسبترم میشه چرا برم😐 فقط گاهی کباب میرم همین . اونوقت میری بیرون شهر میبینی رستورانا پر آدمه . انگار فقط من نمیرم 😐

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏

۱ و خورده ای میشه

داستان از این قراره که در ازای محتوا یا کاری که براتون انجام میشه شما باید بهایی بپردازید.توی ۹۰درصد موارد این بها همون پول هست.درحال‌حاضر کوچیک‌ترین کار‌ها بدون پرداخت هزینه برای شما انجام نمیشه.حتی سوال پرسیدن و کلمه‌ای صحبت کردن.پس اگه در قبال محتوایی که در اختیارتون قرار داده میشه هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید این از لطف طرف مقابل هستش و حق ندارید هیچ انتظار بی‌جا و بیخودی داشته باشید.بی‌چشم‌و‌رو نباشیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط موقع سفر میریم رستوران.اصلاااا رستوران نمیریم همه غذاها آشخال.خودمون میپزیم خب 😑

تاریخ سخن خواهد گفت🕊️                                            با جمله ی (نظر هر کسی محترمه) مخالفم...من به نظرات اشتباه احترام نمی‌ذارم... پلویوفیلیا:کسی که عاشق بارونه و با بارون احساس آرامش می‌کنه:)🌚

ما هم دیر به دیر میریم واسه تنوع 

منم همون جوجه و کباب سفارش میدم 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2740

سفر میریم

یا در ماه یک بار

هزینش بستگی داره 

بطور معمول ۶۰۰ تا ی تومن

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

من میگم شوهرم بیرون بر بخره بیاره خونه

نمیدونم چقدر میشه هزینش ولی بخوای بپزی هم همینه دیگه

اولین بار که از سر در دانشکده پزشکی وارد شدم😍اولین بار که وارد بیمارستان شدم😍اولین بار که با بیمارا صحبت کردم😍تمام خستگی کنکورم فراموش شد...هنوزم وقتی تو بیمارستانم،احساس خوبی دارم...قشنگه که آرزوهات را زندگی کنی😍تلاش کنید کنکوریاا...به آرزو رسیدن ارزشش را داره🌸🌸🌸امضاهای شمام خود به خود پاک میشن؟