2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه مدت انگار .دیدم خانومی آخر مد ،اینکارو کرده بود تازه رفت میکرو میشکی کرد ابروهاشو با موی تمام بلو ...

من خودم تو ذهنم بود که خیلی ضایع میشه اما یه مدلو دیدم اینکارو کرده بود ابروی مشکی با موی تمام بلوند خوشگلم شده بود

حالا موندم چیکار کنم

2731

اگر بلوندت زردی نداشته باشه نه منم اول فکر میکردم زشت میشه ولی خوب شد به شرطی که میگم موهات زرد نشه یا زردی نداشته باشه ابروهات هم دیگه ببین مشکیش نزنه دیگه خیلی به سیاه خالص تهش یکم ریمل ابرو قهوه ای بکش داخلش یا رنگ بزار یکی دو درجه روشن تر بشه ولی منم همینم و خوب شد 

اگر بلوندت زردی نداشته باشه نه منم اول فکر میکردم زشت میشه ولی خوب شد به شرطی که میگم موهات زرد نشه ...

ینی شما با ابروی مشکی بلوند کردی و خوب شد؟ یا ابروهاتو رنگ کردی؟ اگه رنگ کردی اسیب به ابرو میزنه؟

چون ابروهام خیلی بهم مهمه و نسبتا پر پشته و دائم محلول تقویت کننده استفاده میکنم میترسم خراب شن

ینی شما با ابروی مشکی بلوند کردی و خوب شد؟ یا ابروهاتو رنگ کردی؟ اگه رنگ کردی اسیب به ابرو میزنه؟ چ ...

اره عزیزم بلوند کردم ولی بلوندم نه زرد بود نه زردی داشت ابروهامم پر بود ولی میکرو کردم کلی پهن ترش کردم مشکی هم هست ابروهام ولی ببین مشکی که اونقدرررر سیاه باشه نیست 

رنگ نیاز نیست عزیزم منم رنگ نکردم شما میتونی بکنی یکی دو درجه روشن تر کنی به این فکر کن بعدا ریشه موهات مشکی در میاد اتفاقا به ابروهات خیلی بیشتر نیاد 

من ریمل ابرو میزدم رنگ قهوه ای یکم ابروهام روشن تر میکردم موقع هایی مه میرفتم بیرون یا جایی یا داخل عکس اینا اوکی بود رنگ نکردم شما هم ریمل بگیر بزن آسیبی هم نمیزنه هرچقدر هم دلت بخواد روشن میشه دست خودته

2740