2733
2734

تصادف کرده

بیمارستان بستریه 

والدبن منم جداشدن 

منم مجردم

هم خونه خودمونم هم خونه مادربزرگم 

۳تا هم عمه دارم با یکیشون که یکم خوب بودیم زنگ میزنم فقط دیروز جواب داد گف اونجاس گفتم انشالله بهتر میشه گف کار نداری صدام میزنن خداحافظ 

امروزم برا بابام و عمه هام زنگ میزنم که ببینم چی شده وضعیتش چطوره جوابمو نمیدن 

بنظرتون برم بیمارستان ملاقات؟ یه شهر دیگه هستن !

اینم بگم که بااین مادربزرگم اصلا خوب نبودیم یعنی اون با ما بد بود همش پشت سر ما حرف میزد تخریب میکرد کوچیک میکرد 

همش اشک منو درمیورد

حالام که اینطور شده من هیچ حسی بهش ندارم 

فقط برااینکه ۴ روز دیگه اون ۳ تا عمه عفریته و عموهام یه حرفی نزنن میرم ببینم 

چیکار کنم؟

ملاقاتش برو

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

حرف کسی که جواب تلفنتم نمیده واقعا برات مهمه؟ تو زندگیت تاثیر داره؟! دیگه بهشون زنگ نزن. الانم سرچ کن شماره بیمارستان پیدا کن اسم و فامیلشم که میدونی زنگ بزن یه خبر بگیر... آخه مادر بزرگتم باهات خوب نبوده که بخوای بری شهر دیگه ملاقاتش بی خیال

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما که حسی میگی نداری برای چی پس پیگیر میشی اونام که ازتون ناراحتن وجوابت رو نمی‌دن اگر میتونی ساعت ملاقات برای عیادت ورضای خدا برو و دیگه زنگ نزن اگرم که به خاطر حرف هست یا میخوای بری ببینی خوشحال بشی مریض شده نرو 

2728
حرف کسی که جواب تلفنتم نمیده واقعا برات مهمه؟ تو زندگیت تاثیر داره؟! دیگه بهشون زنگ نزن. الانم سرچ ک ...

من خودم همین ماه پیش یه مشکلی برام پیش اومد 

حدود ۳ هفتع درگیر اون بودم 

یع سراغ نگرفت یه زنگ نزد 

هیچی هیچ

بی خیال بابا 

چه دل خجسته ای داری ... میخوای بری ملاقات کسی که تره هم برات خورد نمیکرده ؟!! اونم یه شهر دیگه !

حتی زنگم میزنی جوابتو نمیدن ... بی خیال باش ... میخوای چیکار بری ؟؟ 

بی خیال بابا  چه دل خجسته ای داری ... میخوای بری ملاقات کسی که تره هم برات خورد نمیکرده ؟!! او ...

میترسم بهم گیر بدن 

همین بابام مشکل روحی داره هی بگه نیومدی ببینی و خوشحال شدی فلان 

بابام خودش هرروز میره سرش میزنه 

حتی اگه بگم تنها بودم نمیتونستم بیام 

میگن بابات که هرروز میومد و میرفت چطور نیومدی

وگرنه خودش سر سوزنی برام ارزش نداره

2738

سلام متاسفم ایشالله بهتر شن

به نظرم ی سر برید و سعی کنید نسبت ب برخورد اطرافیان صبور ک بخشنده باشین چون الان شرایط خوبی ندارن و خسته ان ممکنه حرفای تلخی بزنن 

مدارا کنید ...

بازگشت به زندگی.https://abzarek.ir/service-p/msg/1827551