2737
2734
عنوان

اخبار رو دنبال میکنید ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 40 پست
این جنگ روانی یه که راه انداختن  مگر خر باشن که بزنن چون ایران همه رو اماده باش داده گفته بزنن ...

وااااقعا منم همینو میگم اگر جواب بده ینی خرتر از خر هستن چون مساحتشون هم در نظر بگیریم اندازه یه استان کوچیک ایرانه ما راحت تر میتونیم با خاک یکسانشون کنیم تا اونا حالا هر قدرم ثروت و قدرت داشته باشن آمریکا هم که پشتشو خالی کرده مگه اینکه اروپا همکاری کنه باهاشون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااااقعا منم همینو میگم اگر جواب بده ینی خرتر از خر هستن چون مساحتشون هم در نظر بگیریم اندازه یه است ...

ن بابا یک درصد احتمال داره حمله کنه که خودشم میدونه گند میزنه اون در حال جنگ با چندین گروهه دیگه ایران و اضافه کنه شکستش حتمی میشه 

بد ب دلت راه نده اسراییل از این زرا زیاد زده عراق قرار بود سه روزه ایرانو بگیره گرفت /؟  

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
ن بابا یک درصد احتمال داره حمله کنه که خودشم میدونه گند میزنه اون در حال جنگ با چندین گروهه دیگه ایر ...

خودشونم میدونن ایران قدرتمند تر از قبل هست فقط میترسم یه آتیش کوچیک راه بندازن بعد ما یه حمله گسترده تر کنیم جنگ بشه بترکوننمون 

2742
عزیزدلم ما که از خودمون نمیگیم من پدرم خوزستانی هست من آسیب های یک جنگ رو تا سالها بعد دیدم اگه جنگ ...

هیچی نمیشه

انشالله 120سال عمر با عزت داشته باشی توکلت به خدا باشه

اگر گاهی جواب نمیدم عذر میخوام.بی حوصله ام،دوست دارم نظرم رو بگم و برم،همین... لطفا درخواست دوستی هم نفرستید حرف خصوصی با کسی ندارم💚
2740
میشه امروز دوباره یه تک بهش بزنی ببینی امشب راحت بخوابیم یا بترسیم ؟    

تک زدم 

پیامم دادم سین زد جواب نداد 😂

اینم ادم شد برای ما 😂

مریم خانم 💖 💞💖چو عقیقی به نگینی💍یارا تو همینی💖سوغات تویی که اینچنین شیرینی💖عشقیست اگر به سلطنت بنشینی💕تو که پیروز نبردی 💕 یارا تو چه کردی 💖 هر لحظه به دور هر دومان میگردی💞 جانیست که از عشق بدرآوردی💞صدساله بشی یارم❤ دوران خوشی یارم❤ از هر چه که میخواهم دارد همه چی یارم ❤ صد ساله بشی یارم ❤ افسانه بسیارم ❤ آزار تو دربارم ای حضرت دلدارم❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد ❤❤❤❤🇮🇷🇮🇷