2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

جلو خودتون انجام بدین که بعد تو تنهایی همچین کاری نکنه ،گوشزد هم کنید خطرناک و یکم پیاز داغش زیاد کنین مثلا موقع روشن کردن آتش بگو فاصله بگیر جوری که خطر رو حس کنه 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 
2740

پسرا عشق هیجانن باید یجور تخلیه بشه هیجانش

ببرش شهربازی یا برید بیابون ترقه بازی

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم

خودم کنارش میمونم البته بادکنک هلیوم نباشه خطرناکه 

دختر منم ۶ سالشه بعضی وقتا ی درخواستای خطرناکی داره لا به لای مخالفت ی سری کارای معقول کنارش انجام میدم که هوس نکنه تنها امتحان کنه همون موقع انجام میدیم میگم ممکنه مامان نباشه بچه های تنها انجام بده این مشکلات پیش بیاد

بچه این سن دارین؟کل کارهاش خطرناکه بعد روی همه حرفهاش نه بیارم عصبی میشه

عصبی بشه خیلی بهتر از این که خود سر بشه دوسال دیگه بزرگتر شه اصلا نمیتونی مهارش کنی خواهشا به همه خواسته بچها تن ندید

سلام کاربرsedajan خیلی دنبالتون میگردم ولی پیداتون نمیکنم لطفا اگه با کاربری جدید اومدید خواهشا پیام بدید