2752
2734
عنوان

این ماره؟🤢😰😰😰تو خونه پیش نوزاد بود😭😭😭پست اول بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 15104 بازدید | 184 پست
زنده بزور کشتیمش اصلا نمیمرد 

چه بیخیالی خب بچه رو لخت کن ببین نگزیده؟ 

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...//////////////////////// چراغ ظلم ظالم تا دم محشر نمی سوزد، اگر سوزد شبی شب دیگر نمی سوزد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

از چشماش معلومه که مار خطرناکی نیست 

و درضمن فیکِ...🤐🤐

ویکتور هوگو در یکی از کتاب های خود می‌گوید :(مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان انداختند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم!!این دیگر چه دنیایی است ؟) ((((درضمن این کاربری دست دو نفره لطفا اگه چیز بدی گفتن مراعات حال منو کنید و بخاطر من ببخشید )))ممنون
بنطرپلاستیکیه بخداقسم نمیبخسمت اگرسرکاری باشه

منم همین طور همه بدنم مور مور شد واقعا پلاستیکیه؟

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

قربون شهر خودم برم تاحالا نه سوسک دیدم نه مار نه موش فقط مورچه داریم 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
چه دروغ جالبی  میشه بگی چجوری داشتید می‌گشاید ؟!

کدوم دروغ؟ 

خب خیلی جونورها هستن هر چی میزنی روشون هنوز زندن به زور باید بکشیشون

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
۷سانت

اگه ٧سانته مارنیست.

زیربچه من مار یک متری بود.

پیداشم نکردیم دیگه.البته چهل روز خونه رو ترک کردیم اون بنده خداهم دید صاحبخونه مهمون نواز نیست رفت

بزرگترین آرزوم استخدام شدن تو آموزش وپرورشِ.دلم خیلی ب درد میاد وقتی ی عده نادون میگن اینهمه درس خوندی ک حالا کهنه بشوری؟واسه رسیدن ب بزرگترین آرزوم نیازمند دعای شمام.پس واسم خواهری کنید و هر جور میدونید دعاکنید.شایدبا نفس حق شما من ب خواستم رسیدم.
2706