2733
2734
عنوان

کمک نیاز دارم بعد از جدایی..

119 بازدید | 17 پست

سلام خانوم های عزیز 

اگر کسی هست جدا شده از همسرش می‌تونه بهم کمک کنه 

من شوهرم نه طلاقم میده نه دوست داره باهام زندگی کنه 

اذیتم می‌کنه بیشتر از یک ساله که خونه پدرم هستم 

پدرش میگه نمیذارم پسرم طلاقت بده تا نتونی ازدواج کنی 

یا مثلا نمیذارم زندگی کنی 

نمی‌دونم چه کنم 

وکیل و اینا هم گرفتم ولی خوب اونم فعلا صلاح نمیدونه درخواست طلاق رو میگه  بیشتر حرصی میشن یه ذره صبر کن 

حالا یه سری چیزا هم هست که بیشتر اذیت می‌کنه 

احساس نیازی که بین من و ایشون بود واقعاً داغونم کرده آخه خیلی صمیمی بودیم به خاطر خانواده اش داریم جدا میشیم  دیگه معمولاً خوابشو میبینم 

چند باری هم دیدمش خیلی غصه دار و ناراحت بود 

کسی هست تو شرایط من باشه؟

💫🧡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب یکم صبر کن اگ میشه بهش فرصت بده 

نمیشه دیگه 

مامان باباش از خونه بیرونم کردن اموالش رو زدن به اسم خودشون و  کلید خونه ام رو عوض کردن نذاشتن برگردم 

من اصلا دلم نمی‌خواست جدا بشم مجبورمون کردن 

پسر هم انقد ترسو بود نتونست بگه نه من زنمو دوست دارم 

💫🧡
2728
من خانم نیستم ولی این حرفو که شوهرت غصه داره ولی بخاطر خانوادش اینجوری میکنه قبول ندارم . از نظر من ...

یعنی خودشم دوستم نداره که قبول کرده این کار هارو بکنن؟ 

وکیل گرفتم داره انجامشون میده 

💫🧡
یعنی خودشم دوستم نداره که قبول کرده این کار هارو بکنن؟  وکیل گرفتم داره انجامشون میده

من نمیدونم دوستت داره یا نداره ولی اگر یکی یکیو بخواد براش تلاش میکنه . به وکیلت بگو بجنبه . هرچند وکیل نمی‌خواست اصلا . خودت میتونستی اقدام کنی

2740
دعوا سرچی شروع شد؟

پدر و مادرش خیلی دخالت میکردن 

منم تحمل میکردم به خاطر خواهش تمنا های شوهرم که کوتاه بیا فلانه من دوست دارم اینارو تحمل کن میگذره 

بعد یک سال و نیم نتونستم 

بعد ها فهمیدم شوهرم هم خودش دلش با اونا بوده که جلوشونو نمی‌گرفته 

قهر کردم اومدم خونه مامانم 

اونم نیومد دنبالم بعدش بزرگتر های فامیل خواستن برگردم و اینا برگشتم انقد باهام بد رفتاری کردن پدر مادرش دوباره مجبور شدم بیام خونه بابام و فعلا همون جوری مونده چند باری هم شکایت کرده ازم منم چند باری به توصیه وکیلم شکایت کردم فعلا هیچی نتیجه نداشته

💫🧡
برو شکایت در خواست نفقه بده  بگو کلیدهای خونه رو هم عوض کردن. گرچه قانونذمزخرف پشت مرداست

پرس و جو کردم میگن فایده نداره شکایت کنی کلید عوض شده 

میگه بیا من جدیدشو بهت میدم به خاطر دزدی و اینا عوض کردیم بهونه میارن به نتیجه نمیرسه

💫🧡