2737
2739

همین کارارو میکنین همه پسرا از ازدواج میترستن انگار نه انگار باید به هم رحم کنیم وکنار بیایم تا کنار هم خوشحال و آروم باشیم ،انگار طلبکاره از شوهرش اونم تو این گرونی توروخدا اگه رحم و درک ندارین کسی رو بدبخت نکنین واقعا اوضاع اقتصادی داغونه مراعات کنین ،هیچکس با وسایل زیاد وبرند های خاص خوشبخت نشده و جایی نگفتن ملاک خوشبختی جهاز بیشتر ومارکه ،یه جوری میگه رو دست بابام نموندم که جهاز کم ببرم یا برند نخرم انگار بقیه همه سرراهی بودن که مراعات کردن لطفا لطفا تا آمادگی ازدواج ندارین ازدواج نکنین ،مسابقه که نیست مال من بهتره مال اون کمتره

کاش بدبختی ها یه روز سراغم نیان  

متاسفانه من هرچی دختر دور و ورم دیدم همینجوری بودن زندگیا ب طلاق ختم شده همینا خونه باباشون نون و رب میخورن برا پسر مردم چسی میان 

این کاربری واگذار شده لطفا هیچ گونه سوال از کاربر قبلی نپرسید نمیتونم اطلاع بدم 

هیییی🤦‍♀️آدم حرصش میگیره ولی نمیدونه چکار کنه

کودکان بهزیستی حق زندگی دارند و آنها سزاور چنین حقی هستند به امید روزی که دیگر در بهزیستی کودکی نباشد💔🥲🌻 دقایقی در زندگی هست که دلت برای کسی آن قدر تنگ می شود که می خواهی او را از رویاهایت بیرون بکشیو در دنیای واقعی بغلش کنی... 🫂🫂💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا یکی نیس بگه خوب شمایی ک دنبال چیزای مارک هستی نباید با ی پسر معمولی ازدواج میکردی باید ی پولدار پیدا میکردی  این کاراتون به پسر مردم احساس حقارت و کوچیک بودن میده 

حالا چن سال از ازدواجت ک بگذره میفهمی ک وسایل مارک مشکل زندگیتو حل نمیکنه

2731

منم اومدم تایپ کنم دیدم قفله 

دخترای عزیز جهاز شما رو باباتون خریده با ۶۰ سال سن و از روز اول میدونسته قراره جهاز بده وگرنه خودتون یک بسته سیخ هم نمیتونین با حقوق خودتون بخرید 

ولی پسره بدبخت باید خودش جهاز بخره با حقوق چند فارس 

چون انگشت شمارند پدرایی که برا پسر جهاز میخرن یا پشتیبانی میکن

2738
مشکلش چی‌بود؟

با یه پسر که سطح مالیش کمتر از خودشون بود ازدواج کرده بعد خودش جهاز مارک خریده چند تیکه هم باید داماد بگیره نمیتونه مارک بخره میخواد ایرانی بگیره میگه آشغاله و فشار میاره که کادوی بابام از هزینه تو بیشتر بود و یخچالت از مبل من ارزون تره ،انگار رقابته که کی وسیله گرونتر بخره نه زندگی مشترک و خوشی

اونایی که اینو میگن حتما رو دست باباشون موندن کسی چه میدونه پشت گوشی طرف کیه چیه 😂😂🥲

نه بابا خیلی ادعاش میشد ک من فقط پول کادوهایی ک بابام بهم داده تو عقد و اینا سه برابر  پول چیزاییه ک نامزدم خریده برا جهازش 

من خیلی ناراحتمو فلان در شان ما نیست 

مشکلش چی‌بود؟

میگفت ما جهیزیه برند خریدیم همون چند  قلم وسایل برقیو مبل رو میگفت  و وسایل بزرگی به عهده ی داماد  بوده رو ایرانی بدردنخور گرفته بخاطر همین شاکی بود 

نه بابا خیلی ادعاش میشد ک من فقط پول کادوهایی ک بابام بهم داده تو عقد و اینا سه برابر  پول چیزا ...

تاکسی خالی بوق زیاد میزنه 😂

بعد از کفش بیشترین چیزی که زیر پا گذاشته می شود انسانیت است...! 
نه بابا خیلی ادعاش میشد ک من فقط پول کادوهایی ک بابام بهم داده تو عقد و اینا سه برابر  پول چیزا ...

چطور پسره رو در شأن خودش دیده بود موندم 

والا چه مارک چه غیر مارک باید هفت هشت سال دیگه کل وسایلشو دوباره عوض کنه پس نمی ارزه خودشو و نامزدشو به استرس بندازه 

من عاشق آدم برفیم میدونی چرا؟چون ظاهرو باطنش یکیه همش سفید سفیده...⛄