2752
2734
عنوان

شما بودید چکار میکردید؟(سقط)

| مشاهده متن کامل بحث + 1201 بازدید | 94 پست
دوستان اگر معلول یا دچار نقص بشه گناه عذاب و آینده ای که قراره باهاش دست پنجه نرم کنه بیشتر از سقطشه ...

قبول دارم . پسرم با بهترین آموزش و تربیت بزرگ شده واقعت دوتایی تلاش کردیم که یک انسان نرمال و آموزش دیده و درست و حسابی تحویل جامعه بدیم . بعدش ۱۳ سال جلوگیری دقیق داشتیم این یکبار خریت خودم بود . کاندوم پاره شد قرص اورژانسی برام ضرر داره نخوردم . درحالیکه باید میخوردم مگه چقدر ضرر میزد بهم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیز جان منم احتمال زیاد میرم برای سقط . آدم منطقی هستم اومدم تاپیک زدم که دلم قرص بشه راحت تر برم د ...

هزارتا بچه که سالم هم به دنیا اومدن بخاطر این شرایط و تامین نشدن خیلی چیز های دیگه هم خودکشی میکنن هم داخل زندگی عذاب میکشن هم هر روز والدین لعنت میکنن بابت به دنیا آوردن 

بخدا اینجا بچه سالم هم در عذابه نباید آورد نصفی ها میگن کاش نمیاوردین مارو

مال شما که دیگه ریسک هم داره خیالت راحت باشه عزیزم مادر شمایی که خودخواهی نمیکنی و عذاب به اون بچه نمیدی با خیال راحت سقط کن مطمعن باش اونم بیاد اینجا ببینه نمیخواد بمونه داخلش

لطفاً به منطقی بودنت ادامه بده  من هر چند ماه یکبار میرم پیش معلولین جسمی و حرکتی و ذهنی و با ...

خدا بخواد بچه ای رو حتی معلول زنده نگه داره میداره 

بچه فامیل ما تو هردو غربالگری گفتن سالمه یهو ماه پنجم تو سونو شک کردن دوباره رفت کلی عیب از بچه در اوردن بعد مادره خواست سقط کنه چون دیگه ادم بود جایی قبول نکردن فقط یه دکتره از خدا بی خبر گفت امپول میزنم هفت ماهه به دنیا بیاد میمیره ولی به دنیا اومد مریضه ولی خدا خواست و الان ده ساله زنده اس

2731
هزارتا بچه که سالم هم به دنیا اومدن بخاطر این شرایط و تامین نشدن خیلی چیز های دیگه هم خودکشی میکنن ه ...

همسرمم میگه  وقتی میتونی راحت زیر نظر متخصص سقط کنی و نه برای خودت ریسک ایجاد کنی نه برای یه بچه چرا باید انجامش ندی 

هزارتا بچه که سالم هم به دنیا اومدن بخاطر این شرایط و تامین نشدن خیلی چیز های دیگه هم خودکشی میکنن ه ...

چقدر راحت میگید بکشش 

از کجا میدونی مریضه 

اگر سالم بود اگر دلش میخواست مثل من یا خیلی های دیگه که مثل شما پشیمون نیستن از زندگی کردن  زندگی کنه چی 

دکترش گفته ۵۰.۵۰ نگفته صد درصد پس به میزان احتمال معلولیت احتمال سالم بودنشم هست باید غربالگری بره دکتر بره 

خدا بخواد بچه ای رو حتی معلول زنده نگه داره میداره  بچه فامیل ما تو هردو غربالگری گفتن سالمه ی ...

بله زندست 

اما به چه قیمتی ؟! 

با کلی درد و رنج و تنهایی و عذاب 

زندگی برای افراد سالم هم ساده نیست 

چه برسه به معلولین عزیز 

غربالگری و سقط رو گذاشتن برای همین موقعیت ها 

چقدر راحت میگید بکشش  از کجا میدونی مریضه  اگر سالم بود اگر دلش میخواست مثل من یا خیلی ه ...

من با امثال شما بحث نمیکنم شماها فقط زاد ولد بلدید و بچه تحویل جامعه میدین نه انسان 

یک درصد هم که احتمال همچین چیزی باشه نمیشه با خودخواهی چهارتا احتمال بچه به دنیا آورد که تهش اولین نفر خودشون لعنت کنه بخاطر این کار 

آدم سالمش هم اینجا در عذابه چه برسه یکی که با یک نقصی هم متولد بشه زندگی واقعی فیلم هندی نیست شما به دنیا بیار ایشون نظر خواست منم دادم 

بله زندست  اما به چه قیمتی ؟!  با کلی درد و رنج و تنهایی و عذاب  زندگی برای افراد ...

درست حرف مو نفهمیدین میگم بچه های معلولی که میبینید خیلی هارو تو غربالگری هم نفهمیدن و زنده موندن اینجور نیست هرکس بچه معلول داره خودش انتخاب کرده  

حالا این خانوم غربالگری هم بهش نگفته معلوله چون قرص میخورده شاید رو بچه اثر گذاشته باشه

درست حرف مو نفهمیدین میگم بچه های معلولی که میبینید خیلی هارو تو غربالگری هم نفهمیدن و زنده موندن ای ...

دکترمم میگه عوارض این داروها توی غربالگری دیده نمیشه . پیش دوتا متخصص رفتم یکیش که مذهبی تره میگه ۵۰-۵۰ هست توکل کن نگهدار . اون یکی میگه ریسک سنگینیه سریعتر سقط کن که کمتر اذیت بشی 

2706