2733
2739

شوهر من خیلی دوستم داره ولی نه بوس نه بغل و حتی پیش هم نمیخوابیم بدش میاد و دوست داشتنش رو جور دیگه ایی نشون میده مثلا بره بیرون چیزی رو که دوست داشته باشم برام میخره و به بچه ها میگه این مال مامانتون هست دست نزنید بهش

صد باریکلا ب مادرشوهرت ب این میگن زن اصیل  خانوما پسراتونو اینحوری بار بیارید

واقعا مادرشوهرم خیلیی عاقله..ب پسراش اینطوری میگخ ینی بین جاریام یکیشون بحثی پیش بیاد حقو یده ب عروس بعد میشینه پسرشو قانع میکنه..جاریام مثلا زیاد احترام اینا نگه نمیدارن خواهرشوهرم یبار گف مثلا میبینی زنداداش اینطوری میکنی تو ام جوابشو بده میگف من بد عروسو میزارم رو سرم حلوا حلوا میکنم بخاطر پسرم ادم باید صبور باشه منظم خانه دار هرچییی بگم کم گفتما یجوری با پسراشحرف میزنه ک چی بگم

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم من اینقدر سرده و بی احساس ، حرفم نمیزنیم چه برسه به بوس

دوستام همه میگن حیف تو نیست زن این شدی

خودم خیلی اجتماعیم، محبتمو به همه ابراز میکنم

اما شوهرم مثل چوس، حیف چوس حداقلا یکم گرما داره    

2728
2738

خب بنظرم بستگی داره به اخلاقیات همسرتون 

مثلا همسر من یه ادم فوق العاده احساسیه همش محبتشو ابراز میکنه حالا بوس بغل هر چی 

ولی من خودم یکم سردم البته سرد نیستم فقط زیاد بروز نمیدم محبتمو بیشتر با کارام بهش نشون میدم دوسش دارم 

ولی به هر حال هر کی یه مدله دیگه باید با هم کنار بیایم 

چقدر نکته مهمی رو شما گفتید تو این تاپیک تماس جنسی والدین جلو بچه ها روح و روان بچه رو نابود میکنه ...

عزیزم تماس جنسی هم نبود چجوری بگم...ولی مامانم فوق العاده زن خوشگل و جذابیه از نظر جنسی و بابامم خیلی خیلی نازشو میکشه من یادمه بچه بودم تو مهدکودک گفته ودم بابام همش ناز مامانمو میکشه  

مگه خانم مریض دل نداره  منم مریضم سرطان رحم دارم از اول ازدواجم درگیرم بچه دار نمیشم و الان تح ...

چرا گلم 

خیلی معذرت میخوام 

شاید کار خداس

ما از حکمتای خدا ک خبر نداریم 

ک شده با محبت داشته باشه

مگه جرمه بیمار باشی 

برا هر کدوممون ممکنه پیش اومده باشه و بیاد 

امیدوارم همیشه شاد باشی 

اگر ناراحت کردیم حلال کن

واقعا مادرشوهرم خیلیی عاقله..ب پسراش اینطوری میگخ ینی بین جاریام یکیشون بحثی پیش بیاد حقو یده ب عروس ...

تو دیگه احترامشو داشته باش ایشون ی فرشته هستن

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔                

حالا اینم گفتن داره ادم حساس و احساسی هم جنبه منفی داره فقط ب بوس و بغل ختم نمیشه میتونه سر هر چیز کوچیکی برنجه و ناراحتی پیش بیاره

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢