2737
2734

ب نظر من ۲۰ درصد این طورین 

یه سری فقط ب خاطر مسائل جنسی این کارو میکنن

یه سری هم مثل شوهر من کلا تعطیلن

نه هستن تا دلت بخواد‌ 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

شوهر من خیلی احساسیه ۸ساله ازدواج کردیم یبار بوسش نکنم انقد ناراحت میشه که نگو، میگن تیرماهیا اینجورین،خلاصه همش در حال بغل و بوس🤣

لطفا برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید...
2740
چ خوب گیر ما ک نیومد

این چیزارو تو نامزدی میشه فهمید مردی که سرده کلا مشخصه

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
شوهر من خیلی احساسیه ۸ساله ازدواج کردیم یبار بوسش نکنم انقد ناراحت میشه که نگو، میگن تیرماهیا اینجور ...

شوهر من اصلا بوس و بغل اینارو دوست نداره اگر یه وقتایی تا بیام طرفش میگم آخ برم کجا آخ چی پامیشه فرار میکنه

قبلا خیلی ناراحت بودم دیگه کنار اومدم 

همه چی ک اینا نیست 

چیزای مهم تری هم هست

زناشون خشانستن بعضی هاهم که قیاف ندارن این شوهرا رو از کجا میارن موندم

عزیزم مرد یخ و بی احساس تو نامزدی مشخصه. بعضیا توجه نمیکنن ، مثلا خجالت میکشن وقت نمیزارن رو این مورد. به نظرم مورد مهمیه خانوما نباید ندید بگیرن بگن بعد میفهمیم