2737
2739
عنوان

واسه تپل شدن قرص مخمر و شیر خشک خریدم ......😍

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 78 پست
لاغری زیاد هم خوب نیس اخه دلم میخام یکم وزنم بره بالا نه زیاد با قد ۱۶۵ وزن ۴۵

ژله زیاد بخور این مخمرا دائمی نیستنا

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
حالا بخور انشاالاه نتیجه میگیری بزا عکس بزارم تعقیر منو ببین 

بزار

میشه چندتااز تاپیکامو گزادش بزنی؟اگه اینکارو کردی خیلی مهربون و دلپاکی🥺🩷امیدوارم به ارزوعات برسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چند روز خوردی که نتیجه داد؟

یکی دو هفته است میخورم عجیبه ولی نتیجه داد 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
2740
اینو چجوری مصرف میکنید؟

تو شیر میریزم تو سوپ تو مواد کتلت 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
چرا دوست داری تپل بشی آخه بخدا ما که از تپلی هیچی ندیدیم جز بد اندامی تو مجلسا وکمبود لباسای شیک برا ...

قد وزنت چنده عزیزم 

منم خیلی اضافه وزن دارم

خانما هرکسی امضام رو میخونه واسم دعاکنه زندگیم درست بشه و دشمن شاد نشم دعا‌کنید رازی ک دارم برملانشه و آبروم حفظ بشه ...خدایا خودم میدونم گناهکار و خطاکارم ولی میگن تو ستارالعیوبی خودت آبروم رو حفظ کن .خطایی کردم مال گذشته بوده نادانی کردم خودت به بچه م رحم کن من عاشق شوهر و بچه و زندگیمم💔
منم یه هفتس که دارم سپرو میخورم . خدا کنه حداقل سه کیلو اضاف کنم

شما چند سال دارین؟چند کیلوویت؟

میشه چندتااز تاپیکامو گزادش بزنی؟اگه اینکارو کردی خیلی مهربون و دلپاکی🥺🩷امیدوارم به ارزوعات برسی