2733
2734

من در حال تحصیلم اما تموم دوستام در کنار تحصیل سر کار هم میرن اما حس میکنم من بی عرضه هستم نه اعتماد به نفس دارم نه استعداد هیچییی شما از کجا شروع کردین، چه شغلی هستید؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما از همین الان کار کن 

ببین بقیه دانشجوها چ کارایی انجام میدن تو هم برو دنبال همون کارا

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
2728

یادش بخیر من ١٨سالم بود دانشگاه قبول شدم در کنارش شروع کردم به سرکار رفتن ، نمیدونستم چیکار کنم اولش فروشندگی رفتم پول جمع کردم بینیمو عمل کردم بعد ادمینی رفتم بعد انبار رفتم تا زمان متاهلی اونجا بودم و درسم میخوندم 

2738
حتما از همین الان کار کن  ببین بقیه دانشجوها چ کارایی انجام میدن تو هم برو دنبال همون کارا

اونا یا ادمینن که من بلد نیستم یا فروشنده یا تو کلینیک کار میکنن که اینم من تنهایی حس میکنم از پسش بر نمیام یعنی اعتماد به نفسم پایینه 

من دانشجو نیستم

ولی برام سواله که دانشجوها با کلاس و درس دانشگاه چجوری سر کار هم میرن

خصوصا دولتی ها که خب حضور در کلاس خیلی مهمه

بر سرِ تربتِ ما چون گذری همّت خواه/که زیارتگَهِ رِندانِ جهان خواهد بود
یادش بخیر من ١٨سالم بود دانشگاه قبول شدم در کنارش شروع کردم به سرکار رفتن ، نمیدونستم چیکار کنم اولش ...

االان راضی هستی؟ منم میخوام برم فروشندگی فعلا از ادمینی چیزی بلد نیستم

اونا یا ادمینن که من بلد نیستم یا فروشنده یا تو کلینیک کار میکنن که اینم من تنهایی حس میکنم از پسش ب ...

برمیایی، همه اولش فک میکنن نمیتونن

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            
من دانشجو نیستم ولی برام سواله که دانشجوها با کلاس و درس دانشگاه چجوری سر کار هم میرن خصوصا دولتی ...

دقیقاااا واسه همینه من وقتی فکرشو میکنم میخوام دیوونه شم