2737
2734
عنوان

اونایی که میگن زنی که خرج داره ارج داره بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 4384 بازدید | 142 پست
به شخصیت و ذات مرد هم ربط داره من اول زندگی شوهرم پولی نداشت که خرج کنه الان خونه ماشین و... همش ب ...

خودتون هم شاغلی؟

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من زمانی که مجرد بود زنداییم گفت یه زن باید بعد ده سال  از زندگی متاهلیش حداقل ٥٠٠ گرم طلا داشته باشه البته بماند که این حرفو سال ٩٤ اینا زد ولی واقعا راست گفت خودشم اینطوریه ، من خودم کلا سر جمع دوساله متاهلم ولی همش به بهانه ی خرج زیبایی و کرم و لباس پول میگیرم بعدشم بچه که اومد به بهانه ی اون خیلی بیشتر پول میگیرم 

2731
شدید موافقم  شاید اولش شوهره قدر بدونه ولی بعدا براش عادی میشه خرج نکردن

تازه خرج کنی شروع میکنه داد و بیداد یا منت گذاشتن که اینقدر خرجت کردم ... 

تا میگی مانتو لباس میگه تازه خریدم چیه هی لباس لباس میکنی ... تازه خریدم منظورش سالی یک دست لباس هست 

لایک نکن گلم⛔️❤️🙂ان  شاالله از مطالب‌تاپیک هام استفاده کنیدوبه دردتون بخوره بجاش  صلوات ‌یادت نره ها(⁠◠⁠‿⁠◕⁠)⁩درخواست دوستی هم قبول نمی کنم ....♡وقتی‌ بدنیا‌ اومدی،تو‌ گریه کردی؛بقیه خندیدن!حالا‌ یجوری زندگی‌کن.. که‌ موقع‌ مرگت‌، همه گریه‌ کنن‌ تو بخندی..♡
2738
اینجا آمریکاست ؟اینجا همه چی برابره ؟ که منم برابر رفتار کنم آره منم دوست دارم همه چی پنجاه پنجاه با ...

من به رفتار اون مرد کاری ندارم به جامعه کاری ندارم

عزت نفس خودم اولویت داره و کاری که بنظرم درسته رو انجام میدم

تازه خرج کنی شروع میکنه داد و بیداد یا منت گذاشتن که اینقدر خرجت کردم ...  تا میگی مانتو لب ...

خب پولشو بگیر خرید کن که آمار لباساتو نداشته باشه 

عجیبه ، مردا از زن خوش پوش خوششون میاد 

بی بی هم نشدیم .........  شازده و مش قربون بخاطرمون جنگ کنن 🤧😅