2737
2734
عنوان

بوی عرق شدید

279 بازدید | 24 پست

خواهرم خیلی سریع عرق میکنه از حموم هم که میاد بازم بوی عرق میده خیلی حساس شده رو این موضوع همه هم بهش میگن انگار دیگه اعتماد به نفس نداره

پودر مرداب و پماد زینک میگن خیلی ضرر داره 

به نظرتون چی خوبه ؟ از نظر غذایی هم رعایت میکنه ولی فایده نداره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

اگه تحرکش کمه ببره بالا با ورزش سموم دفع میشن و اگه چاق باشه چربی هاش آب میشن 

سیر و پیاز و سبزی بوی عرق و تند میکنه

خدا هیچوقت تنهات نمیزاره.با تمام وجودت بهش اعتماد کن ..💓

بهتربن راه اینه بعد از اینکه از حمام میاد از مام رول استفاده کنه سعی کن بوی تندشو‌بگیره که موندگارتره خواهرتون باید ورزش کنه تا چربی های اضافی از بدنش بین بره و دیگه عرقش بوی بد نمیده و تغذیه مناسب داشته باشه غذاهایی مثل سیر بوی عرق رو بدبو و تند میکنه 

لوسیون بدن بزنه عالیه بعدشم مام بزنه... 

کاربر zxm23  هستم. و در حال حاضر عضو فعال گروه مافیایی سلامت باشید🗿  هییی.... بی دلیل تعلیق شدم. بگذریم.🙂✋علیکم السلام😁حالت چطوره؟؟؟چخبرا؟ دوست داشتی ریپ بزن جواب بده👌😁در همین حین که این متن و مینویسم حوصلم سر رفته...و موقعیت حرص دادن یا کرم ریزی کسی و ندارم چون ساعت ۱شبه😅حوصلم سر میره باید یا کرم بریزم یا حرص بدم یکیو👌انرژی و فعالیت و... کلاا شور و هیجان زیادی دارم و سعی میکنم به بقیه هم منتقل کنم😎🥳😁 عاشق کارتون های باب اسفنجی و بینوایان و انیمیشن های المنتال درون و برون و رالف خرابکار وقتی میگم عاشق اینا یعنی 100 بار هرکدومو دیدم و برای  بار 101 میبینم😁یه کتاب و اهنگ خوبم معرفی کنم؟کتاب هنر خوب بودن خیلی قشنگه، هم قلم خوبی داره هم موضوع جالبی درمورد روانشناسی هست،کتاب به امید دلبستم و عقاید یک دلقک،48قانون قدرت هم خیلی بهتون پیشنهاد میکنم... اهنگ زندگی همینه ارتا،بیشتر از همیشه نازنین و محیار، چشماتو ببند، ای گل رویایی ، شراره😁،نازی نازی امشب دلم مست توعه👌،  و قد و بالای تو رعنارو بنازمم تو که با عشوه گری از همه دل میبری چرا نمیرقصی (مدیونی با ریتم نخونی😁 )اینا اهنگای قشنگی ان، قابل شمارو نداشت یادداشت کنید ۶۰۳۷....🤣خبب دوستان عزیز، براتون ارزوی بهترین هارو میکنم،به اخر این متن جذاب رسیدید🤣حالتون همیشه خوب باشه،وقتتون به خیر❤

اسی منم خیلی عرق میکنم 

ولی دراین حد نیست که بعد حمامم بو عرق بدم

شاید لباسلشو تمیز نمیشوره

بعد حمام مام بزن بو عرق نمیگیره

من مام ۷۲ ساعته میزنم خیلی تاثیر داره

زود به زودم حمام بره

ولی دکترم بره ضرر نداره شاید مشکل خاصی داره

مگه حیوونه که اینجوری میگین ؟

گناه داره چرا اینطوری میکنین ؟

اگه بچه خودشونم بود اینطوری میگفتن

شما که خواهرشی چرا ؟

بره طب سنتی که پزشک باشه مزاج شناسی میکنن

حداقل شما هر کی گفت بزن تو دهنش

لباس پلاستیک اصلا نپوشه فقط نخی

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم