2733
2739
مرسی ک جواب دادی  خانواده اونا ؟ چی شد ک راضی شدن ؟  ببخش آخه خودمونم مخالف داریم برا هم ...

چون دیگه کاری از دستشون بر نمیومد  و اینکه همسرم سفت و سخت گفته بود یا من یا هیچی و مدامم همو میدیدیم و نمیتونستن بینمون جدایی بندازن 

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺تو خدای معجزه هایی خودت مواظب تو دلیم باش حالا که دادیش بهم 😭❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خداروشکر عزیزم عشقتون پایدار ❤

ممنون عزیزم ان شاءالله شماهم به زودی زود بهش میرسی 

دعا کن ولی عجله نکن مطمعن باش اگ قسمتت باشه هرچی بشه خدا اونو بهت میده پس از خدا بخواه صلاحت در رسیدن. بهش باشه و بهش توکل کن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه  صلاح بدونی و بذاری منم مامان شم🥺تو خدای معجزه هایی خودت مواظب تو دلیم باش حالا که دادیش بهم 😭❤️
عزیزم برا ما الان دیگ ده ساله 

مخالفت از سمت خانواده خودته؟یا اقا پسر 

چند سالتونه؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خانواده اون  من ۲۷ اونم ده سال ازم بزرگتره

تو ایران همیشه خونواده پسر همین مدلیه همشون حس میکنن پسرشون امپراطوریه واسه خودش و دختر مردم انگاری هیچی نیست … اینو میگم چون خودمم شرایط شمارو داشتم عزیزم 

ریش سفید معتبری تو خونوادش نیست که بره حرف بزنه راضیشون کنه؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740

این برای من نیست  من مشاورش بودم برام تعریف کرد ولی 

تو مدرسه همه میگفتن بهش خنگ مسخرش میکردن یک روز میگه وقتی خانواده ام دوستام هیچکس باورم نداره کنکور میدم حداقلش اینکه 50هزار میشم دیگه کسی که انتظار نداره می خونه 

تو مدت زمان کم رتبه 100کشور میشن 

درسته خودش تلاش کرد ولی این مدت زمان کم ورتبه عجیب غریب بودد

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤 دانشجو پزشکی
ن خیلی آدم لجبازیه  مامانش باز باباش بهتره  دیگ تا ببینم خدا چی بخواد خیلی خسته شدم

دقیقا عین من بودی منم همینجور بود 

میفهمم عزیزم شاید باورت نشه منم فک میکردم دیگه نمیرسیم بهم و کاملا ناامید شده بودم  از ته قلبم میخاد خدا برات بخواد عزیزم میدونم چقد حالت بده و چقد سخت میگذره 

از خدا میخام فقط برات بخوادش ختم ۱۲۴ هزار صلواتم اگ تونستی  بردار 

تو نت سرچ کن راجبش من خودم تمااام ختمای دنیارو خوندم 😅😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یکبار تو زندگیم  معجزه خودم تجربه کردم 

خیلی به اوج بد بختی رسیده بودیم بابام ور شکست شده بود فقط یه خونه داشتیم خالی هیچکس خبر نداشت صورتمون با سیلی سرخ نگه داشتیم بد ترین روز زندگیم بود

منی که همیشه تو رفاه بودم پول هیچی نداشتیم بخریم  حتی غذا اون سال همین جور که ناراحت بودم عید بود رفتم تو اتاق خواب  گفتم چقدر سخته زندگی بازم شکرت ولی این چه وضعیتیه خدا؟! و... با کلی گریه خوابیدم وقتی بیدار شدم شب شده بود مامان جونم  زنگ زدم سلام امروز بلیت کنسرت گرفتم شامم مهمون من تولدمه بیا دوتایی خوش بگذرونیم وای اصلا باورم نمیشد مادر بزرگ من آدمی نیست که چنین کاری کنه از وضعیت زندگیمون خبر نداشت منم الکی هر چی میگفتم بزار حساب کنم نمیزاشت

من هیچکس نیستم من میام اینجا روحیم خوب شده نه که خودم بهتون ثابت کنم 🖤 دانشجو پزشکی
2706