2737
2739

بنظرتون بهترین حالت چیه؟

1. یک بار عقد و عروسیو یه جا بگیرن و کل اقوام دو طرفو دعوت کنن یکی از شهرها

2. اول تو شهر دختره عروسی بگیرن با حضور اقوام دختر و فقط خانواده داماد، بعد با فاصله دو سه هفته، برن دوباره تو شهر پسره بگیرن با حضور اقوام پسر و فقط خانواده عروس

و اینکه خرج مراسم با حدود 200 نفر مهمون چقدر درمیاد؟ به عهده کیه وقتی عقد و عروسی یکی شده؟؟ جوری که زیادی ساده نباشه ولی تجملات هم نباشه 

حالت بهتری هم اگه هست بگید لطفااااا

چیزی آرامشو ازت‌گرفته؟......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... از پسش برمیای، محکم باش❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برام سوال بود مراسم اینجور ازدواجا چجوری برگزار میشه

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2731

طرف ما يكجا ميگيرن حالا يا شهر داماد يا عروس با توافق 

دوتا نه 

مخارجم بسته تشريفات تالار و غذا ميوه و شيرني خيلي متغيره

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2738

برای ما این مدلی که عقد با هزینه خانواده عروس میگیرن تو شهر خودشون جشن کوچبکتری هست و تمام فامیل دختر میان و کادو میدن اگه از پسر کسی تونست میاد 

ولی عروسی جشن بزرگتر و کلی هست که با خانواده داماد و شهر داماد  و میتونن فامیل عروس دعوت کنن اگه خواستن بیاد

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅

تو اقوام ما اینجوری بوده عقد و حنابندون تو شهر دختربوده 

عروسی تو شهرپسر

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
اگه فاصله زیاده حالت دوم

موافقم. فقط اینجوری حس بدی نداره؟ چون مثلا بار اول خونواده دوماد وسط 100 نفر از فامیلای ما تنهان یه حس غربت داره  بار دوم هم که ما تنهاییم

درمورد هزینه هاش و اینکه چه چیزیو کی بر عهده داره چیزی میدونی؟

چیزی آرامشو ازت‌گرفته؟......................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... از پسش برمیای، محکم باش❤
موافقم. فقط اینجوری حس بدی نداره؟ چون مثلا بار اول خونواده دوماد وسط 100 نفر از فامیلای ما تنهان یه ...

بنظرم دومی خیلی باحالتره ها خیلی خوش میگذره تا اینکه جدا جدا باشه

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
ما قراره دوتا بگیریم منم  شرایط شمارو دارم یه. جشن شهر خدم یه جشن و یه هنا بندون شهر همسرم

ما حنابندون نمیگیریم

ینی هردو جشن دقیقا حالت عروسی دارن؟ (منظورم اینه که صرفا یه مراسم عقد ساده نیستن)

و اینکه اینطوری یه کم خانواده اونا وسط 100 تا از اقوام ما حس غریبی نمیگیرن؟ و همینطور خودمون سری بعدش...

درباره هزینه هاش هم چیزی میدونی؟ :)