2733
2739
عنوان

تو رو خدا بچه نیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 4586 بازدید | 164 پست

سنش ؟

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جالب اینجاست بزرگ میشن ومیگن چه کاری برامون کردید.

دقیقا نمونش رو اینجا زیاد دیدم متاسفانه😒

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2728

کاش شش سال پیش یکی اینو بهم میگفت والا پنج سالشه جیگرم خونه از دستش نه غذا میخوره یه جا میرم همش نق میزنه همش حوصلش سر رفته حتی مسواک زدنشم با گریه و جیغ و اذیته منم دیوونه شدم ولی بعضی بچه ها خیلی آروم و صبوری شانس منم ناآرامی قسمتم شد حتی حاضر نیست چند ماه دیگه بره پیش دبستانی حالا چند ماه دیگه اوضاع بدترم میشه

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
2738

دوست دارید بیارید ،دوست ندارید نیارید

ولی لطفاً برای دیگران نسخه نپیچید

شاید یه نفر که قصد داشت بچه دار بشه با این حرفهای شما پشیمان بشه بگه باشه چندسال بعد، و اون موقع دیگه نتونم بچه بیاره

اینطوری دیدم که چون فلانی منو ترسونده نیاوردم ولی الان قصد دارم و نمیتونم

خوشی هاشو نمیگیرد

فقط ناراحتی هاشو میگید

درسته بچم تا صبح بیداره و پدر منو درآورده ولی هر لبخندش یه دنیاست

وقتی میگه مامان تمام خستگی دنیا از تنم خارج میشه

وقتی بهش شیر میدم لذت بخش ترین حس دنیاست

چرا اینا رو اشتراک نمیزارید

این حرفاتون حق الناسه حق الناس

الهم عجل لولیک الفرج
بخدا مخصوصا بچه اوردن در سن پایین ک یک اشتباه محضه  حداقل آدم باید سی و هفت هشت سالگی زایمان ک ...

من ۳۸ زایمان کردم پشیمونم میگم سن کم بودم لاقل اعصابم کمتر خورد میشد و صبرم بیشتر بود

عاشق گل و گیاهم❤🪴❤
منم دوتا پسردارم کوچیکه یکسالشه بهم میگن چندسال دیگه یکی دیگه بیار ولی گوه بخورم

بیکاری آ پس کی میخوای زندگی کنی همش درحال رسیدگی .پس خودت چی ..اونی بهت میگه بیارمگه اون میخوادنگه داره غصه بخوره بزرگ کنه ..آدم بایدخودشم زندگی کنه دیگه لذت ببره

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        
شما با این فرمون پیش بری یه تنه آمار جمعیت رو تغییر میدیا

شما غصه دیگران و نخور!!

من ۴تا دارم الحمدلله راضی هم هستم! 

شما بچتو ببر یه دکتر درست و حسابی ان شالله خوب میشه!!

تو شهرتون دکتر خوب نیست ببر تهران یاه جاییکه دکتر خوب ومتخصص هست!! 

بچه اینجور هم که شماها مینالید بد نیست، به تربیت و موقعیت خانوادگی هم بستگی داره 

واینکه بعضی اوقات سخت گیری ها وکنترل گریهای بیس از حد پدرو‌مادر بچه رو بد میکنه

الحمدلله که خدا دوتا بچه بهم داده  چندساله آرزوی بچه سوم دارم و همسرم راضی نمیشه  بچه ها ...

ماشاالله به اعصابت بهم میگن دومی بیارظلمه به پسرت ..گفتم مریصم دکترمنع کرده راحت پس کی خودم زندگی کنم لدت ببرم تاعمرم نمیتونم سرویس دهی کنم .که خودم چی 

الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم .هدیه برای امام زمان ...خدایاشکرت .ممنونم ازت .                        

میدونید بچه خیلی خوبه ولی نمیدونم چرا بچه های این دوره زمونه آنقدر نا ارومن صبر ندارن خون پدر مادر و شیشه کردن اینه ک آدم اذیت میشه ب غلط کردن میفته هر کس ک بچه کوچیک داره همش در حال حرص خوردن هست حالا ایشالا عاقبت بخیر بشن ما ک سختی میکشیم خداکنه خوشبخت بشن