2737
2734
عنوان

ازدواج دختر شمالی وپسر شیرازی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 50 پست

یکی از پسر عمو هام همین و می‌گفت که ای دختر شمالی دستپختش خوبه خوشگلن و اینا 

بلاخره بعد 4 سال دختر شمالی و گرفت

ماکارونی هستم:)نام کاربری فان هست و من اون کاربری که برامون خاطره سازی کرده نیستم (کاربرهای دو سه سال پیش متوجه هستن منظورم کدوم تاپیکه). چون کاربری قبلیم به ناحق ترکید نمیخواستم برگردم بعد یهو یاد این تاپیک افتادم و فقط به عشق خودش برگشتم و نامم برگرفته از اونه. کاربری اون خانوم ترکید ولی ازش عذرمیخوام اگه راضی نیست برای اسمم و چون نمیشه تغییر داد نام کاربری و امیدوارم ببخشه 😬
چرا من شیرازیا چطورن؟

منظورم کلا قوم فارس بود نه مردم شیراز

بهتره هرکس با هم قوم خودش وصلت کنه تا اختلاف فرهنگی و... کم پیش بیاد

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوه اوه با وجود اینکه عروس هم قوم خودتون شدید باز مشکل دارید🫠🫠 سعی کنید منصرفش کنید 

هم قوم خودم که نشدم من شیرازیم همسرم استان یزد فرهنگ ها متفاوته

2728
شیرازیا اهل تفریح مهمونی عروسی و..... به بچه خیلی کمک میکنن وبها میده چه دختر چه پسر معمولا پسر من ع ...

وای چه سخت گیرن .....

منم شیرازیم خودم  

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
خخخخ عزیزم ولی قسمته این چیزا

آره دیگه چه میشه کرد انشالله اون دنیا 😅😅😅

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅
هم قوم خودم که نشدم من شیرازیم همسرم استان یزد فرهنگ ها متفاوته

خب عزیزم مگه یزدی ها جز قوم فارس نیستند؟؟؟

تاجایی که من میدونم از سایر اقوام اونجا زندگی نمیکنه

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

دوره اشنایی با خود طرف و اداب و رسوم و فرهنگ لازمه ،همین 

چیز‌عجیبی نیس ،خیلی وقته قومیتهای مختلف با هم ازدواج میکنن 

هرچند سن داداشت خیلی کمه و اینکه گفته چون فلانی این کارو کرده پس منم نشون میده. هنوز امادگی ازدواج نداره

ژیانی من ئیستە وەکوو خۆری دەمی زەردەپەڕە...بعداز ما شاید باران ببارد،مایی که جز آرامش هیچ چیز دیگری از این سرزمین طلب نکردیم...
2740
خخخخخ زنده باشی الهی❤️

فدات شم 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅
هیییی ولش کن

خب همینو دارم میگم ادم باید باهم قوم خودش وصلت کنه دیگ که اینجوری نشه🥲

فرهنگ ها متفاوت هست درست ولی دلیل بر بد بودن نمیشه خواهر من ۴ تا جاری داره هر کدوم مال ی استان دیگه هستن و خداروشکر زندگیاشونم خوبه هم با شوهراشون خوبن هم جاریا با همدیگه و با خانواده شوهر ... یکیشون تهرانی هست اون از همه بهتر و خانوم تر و خاکی تره ... درضمن همشونم تحصیلات عالی دارن

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
دوسش چون گرفته 😅😅😅  شیرازی و شمالی نه فرهنگ به هم میخوره نه خوب آدم می‌شناسه بهتر خودتون بع ...

چرا ایرانی با اروپایی ازدواج میکنه خوبه ولی داخل کشورش فرهنگش نمی خونه حرف در میاری 😂

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞