2733
2739
عنوان

ازدواج دختر شمالی وپسر شیرازی؟

552 بازدید | 50 پست

داداشم الان دانشجو هست توی فکر کارم هست هرچی میگم نمیخاد درست بخون توکه نیاز نداری میگه ن میخام کارهم کنم کل فامیل پیغام وحرف که دختر ماهم هست دختر فلانی داداشم گفت من فقط میخام از شمال زن بگیرم همون 😳 شمال!!!!البته گفت الان ن زوده 25سالگی میخام ازدواج کنم دوستم از شمال زن گرفته خیلی خوبه بدون شک بایکی در ارتباطه از شمال

من که خیلی گفتم هرکس باید بافرهنگ خودش ازدواج کنه فرهنگ متفاوت خیلی وقتا فاجعه درست میکنه باید شناختی باشه از طرف خانوادش و.... ن فامیل ولی خب شناختی باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوسش چون گرفته 😅😅😅 

شیرازی و شمالی نه فرهنگ به هم میخوره نه خوب آدم می‌شناسه بهتر خودتون بعدا یکی براش پیدا کنید اول خانواده مهمه 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضام بخون 👈لایک نکنید و درخواست دوستی ندید👍کاربر قدیمی ام تعلیق شدم 👈کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن💔اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت 😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷اگه امضام برات آشنا آمد حتما بهم بگو چون اون یکی کاربری رمزش پیدا نکردم ممکن با هم دوست باشیم ولی به خاطر اسمم نشناختیم😅
2728

حالا یه چی گفته ولش کن

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2740

فارس هستید؟؟

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 

دوستش احتمالن دوست دخترشه

اتفاقا ازدواج راه دور گاهی بهتره

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
دخترای شمالی(جسارت نشه البته) پرتوقع هستن و یه خوی عصبانیتی دارن اکثرشون جسارت نشه البته 

من شمالی نیستم ولی کاملا برعکس فکر میکردم چون کلا شمالیا زندگی رو به خودشون سخت نمیگیرن اهل چشم و هم چشمی نیستن

کاربری دست دونفره
بله شیراز

اگه از قوم فارس هستید حتما با یه فارس وصلت کنید بهتره باهم سازش دلرید 

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️