2737
2739

خواهرم سر عقل اومده می خواد درس بخونه ...

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره وقت هست

خب چی بخونه چکار کنم براش

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️
2731

بزار بخونه فقط امید بهش بده و بگو میشه تو بخون 

واقعا هم معجزه اتفاق میفته♥️

من افتادم.خیلی محکم.از ارتفاع بلند.افتادم و بلند شدم.حالا؛ خیلی قوی تر از روزی ام،که نیفتاده بودم
نمونه که زیاده ولی احتمالش کمه

یک نمونه بگو برم ببینم چی خونده

بزار بخونه فقط امید بهش بده و بگو میشه تو بخون  واقعا هم معجزه اتفاق میفته♥️

آره ولی خب باید بدونه چی بخونه چی نخونده تو این مدت زمان کم 

من خودم یه مدت زمان طولانی می خوندم قبول شدم الان تو این بازه نمی دونم چکار بگم انجام بده

خب چی بخونه چکار کنم براش

اینارو ک میگم بخونه...فصل 3 و 4 دوازدهم برا فیزیک.فصل یک و دو دهم و فصل سه و یک یازدهم فصل سه دوازدهم برا شیمی.....کل زیست...ریاضی فقط امار و احتمال بخونه ...برا نهایی خودشو جر بده

2740
اینارو ک میگم بخونه...فصل 3 و 4 دوازدهم برا فیزیک.فصل یک و دو دهم و فصل سه و یک یازدهم فصل سه دوازده ...

مرسی قشنگم واییی😂

کتاب تست بزنه یا کنکور اخیر

یک نمونه بگو برم ببینم چی خونده

سایت کانون پر از مصاحبه ست ، به پشت کنکوریایی که سال بعدش رتبه میارن میگن قهرمانان پیشرفت ، بعضیاشون دیر شروع کردن و از تجربیاتشون گفتن ، البته خودمونیم اغلب پایه درسی خوبی داشتن ، به عنوان کسی که چندین ساله تو این راهه میگم ، اگه آدم اصولی پیش بره میتونه تو زمان کمم موفق بشه ولی خب کلا تسلط روی درسا وقت و انرژی میخواد

اول بره تست بزنه سریع نره کنکور بزنه بهش بگو دفتر نکات داشته باشه برای شیمی و زیست...رو زیست 12 بشدت ...

مرسی

سایت کانون پر از مصاحبه ست ، به پشت کنکوریایی که سال بعدش رتبه میارن میگن قهرمانان پیشرفت ، بعضیاشون ...

مرسی عزیزم