2737
2734
عنوان

راه دور شوهر کنم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 41 پست
بعنی تا ارشد خوندی ولی سطح فکرت برمیگردا به پنجاه سال قبل . خود کلمه ترشیده توهبن به زن هاست .کی گفت ...

شما چندسالگی ازدواج کردی؟چون خودت متاهلی نمیتونی حال یه دختری که تا ۳۰سالگی مجرد بوده رو درک کنی والا منم تا دوسه سال پیش عین خیالم نبود ولی دیگه یه جایی آدم کم میاره نیازهاش بهش فشار میاره درمورد بچه هم بله من بچه خیلی دوس دارم اصلا یکی از دلایلم برا ازدواج بچه دار شدنه اگه مثل کشورهای خارجی آدم میتونست از دوس پسرش بچه داشته باشه اصلا ازدواج نمیکردم نیازها و هدف های آدم ها فرق داره حالا چون شما بچه دوست نداری دلیل نمیشه همه مثل شما باشن

چند ماه؟والا منکه ۳۰ سالم شد میترسم سی سال دیگه هم مجبور باشم صبر کنم😂😑

منظورم اینکه چند ماهه دیکه هم روش و روی سلف کانسپتت کار‌کن تا اونیکه میخوایو بدست بیاری

واقعا تا این حد نامفهوم بود🙄🤔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیر به دیر میتونی به خانوادت سر بزنی 

اگه دعوا کنی خونه مامانت نزدیکت نیس ی شب بری آروم بشی 

اگه بچه داشته باشی کمکی نداری واسه وقتی میری سرکار ولی نزدیک مامانت باشی عالیه خودم بچه ندارم ولی خواهرم ۲قلو داره میخواد بره خرید بره جایی بچه هاشو میزاره خونه مامانم

و کلی سختی های دیگه .....

حالا خودت بسنج ببین میتونی اینجوری زندگی کنی ؟؟؟ 

خدایا شکرت بخاطر زندگیم🤲 خدایا کمکم کن مشکلمون حل بشه و به زودی بچه دار بشیم😍 من به قدرتت ایمان دارم🥰
2731
بعنی تا ارشد خوندی ولی سطح فکرت برمیگردا به پنجاه سال قبل . خود کلمه ترشیده توهبن به زن هاست .کی گفت ...

بابا بنده خدا نگفت با هرکسی ازدواج میکنه که گفت طرف شرایطش خوبه فقط راهش دوره کوتاه بیاد دوستان🌹

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
اگه تو برخورد با مردمم اعتماد ب نفست انقد پایینه ک‌ خب یکی از دلایل مجرد بودنته. انقد انگ زدی ب خوو ...

ببین من تو سایت دارم دردو دل میکنم ولی تو اجتماع اصلا اینجوری نیستم کسی حق نداره بی ارزشم کنه اینجا چیزی که تو دلمه رو میگم چون واقعا دیگه کم آوردم

2738
ارزش نمیدم چون ارزش ندارم اگه ارزش داشتم تاحالا ازدواج کرده بودم

ارزش آدم مگه به ازدواجه؟! ازدواج برای تنها نبودن و خانواده دار شدنه نگاه اشتباهی داری عزیزم

همانا گرامی‌ترین شما در نزد خدا خداترس ترینِ شماست

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
ارزش آدم مگه به ازدواجه؟! ازدواج برای تنها نبودن و خانواده دار شدنه نگاه اشتباهی داری عزیزم همانا گ ...

تو جامعه ی ما بله ارزش دختر به ازدواجه به خدا من به هرجا برسم اگه ازدواج نکنم درنظر بقیه بازم هیچی نیستم

تو جامعه ی ما بله ارزش دختر به ازدواجه به خدا من به هرجا برسم اگه ازدواج نکنم درنظر بقیه بازم هیچی ن ...

نه اینو نگو بابا، برای مردم پول حرف اولو میزنه🤣🤣🤣🤣 تو پول داشته باش بیوه‌و مطلقه و مجرد هم که باشی جلو دولا راست میشن😁 #شوخی