2737
2739

من می‌خوام طلاق بگیرم 

هزار جور دلیل دارم اول از همه بچه ننه بودن بعدشم هیچوقت اولویتش نبودم عاشق و شیفته خواهر و شوهر خواهرشه هزار جور توهین و تحقیر می‌کنه جلو اونا ضایعم می‌کنه .دست بزن هم داره سرو گوششم میجنبع سرد مزاج هم هست از خانوادم هم بدش میاد 

ماشاالله کلکسیون مشکلاتع

اوه اوه پس مشحصه در مورد خیانت چیزی نمیدونی و فقط با دلایل نی نی سایتی خودتووو گول میزنی ولی بدون خ ...

نه نی نی سایتی نمیگم

توی اقوام نزدیک هم زن داشتیم هم مرد

الان دیوونه همن

خدانکنه به سرکسی بیاد

دوستم شوهرش بازن همسایه فرارکرد

هردومتاهل

چندماه باهم بودن ورفته بودن شهردیگه

الان باهمن والحمدالله زندگیشون خوبه

انگار۶سال پیش خیانت کردوالان۵/۵ساله باهمن

خداکنه خوب بمونن

من جواب استاتررومیدم،بتوچه؟!....توهین کنی تمامش نثاروالدینت چون من باتوکارنداشتم وتوفضولی وبی ذات،برای همین برای نظرهمه نظرمیدی،بازهم میگم بتوچه؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه اوه پس مشحصه در مورد خیانت چیزی نمیدونی و فقط با دلایل نی نی سایتی خودتووو گول میزنی ولی بدون خ ...

به قول یارو پشت ماشینش نوشته بود تاوانشم قشنگه میخواستم بزنم به شیشه ماشینش بگم تاوان ندادی که میگی قشنگه خیانت ببینی روز صد بار میمیری و زنده میشم من حاظر بودم بمیرم ولی خیانت نبینم

2731
2740
اره میگه دوست دارم باهم بریم دکتر ترک میکنم اصلا بهش اعتماد ندارم

انسانهای معتاد لحظه ای تصمیم میگیرن و ثبات ندارن..... طبق گفته ی وکلا اگر دادگاه تایید کنه همسرتون معتاد هست جدا شدن از افراد معتاد راحت تر صورت میگیره